Keystone logo

93 Bakalauro studijos Programos į Menų studijos Animacija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Menų studijos
  • Animacija
Studijų sritys
  • Menų studijos (93)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Menų studijos Animacija

Daugelis žmonių įsimylėjo animacinis savybes, kai jie buvo vaikai ir atliko tą meilę visą savo suaugusiųjų gyvenimą. Šiandien animacija rado daug naujų vietų, įskaitant vaizdo žaidimus, švietimo sistemos, ir savarankiškai paskelbė filmus. Kai norite paversti savo meilę animacija į karjerą. Bakalauro laipsnis animacija suteikia tie žmonės yra konkurencingoje animacija pramonė kraštą.

Kas yra į Animacija bakalauras? Šis laipsnis paprastai apima tiek klasikinius kompiuterinius animacijos technikas. Ji moko, parašęs "gyvenimo iliuziją" per kursus pasakojimo, pateikimui ir charakterio vystymąsi. Kursai apima piešimo ir kompozicijos, pagrindinis sudarymas ir kompiuterių motion capture.

Dauguma animacija projektai ant trumpo grafiko ir griežtą biudžeto. Projektų vadovai nori animatorių, kurie gali liestis su projektu ir trenktųsi į žemę, veikia.Į Animacija bakalauras rodo, kad potencialus darbuotojas sukūrė laiko išmokti jo ar jos laivai, ir yra gerai susipažinę su pramonės standartinių metodų ir priemonių. Be to, daugelis absolventai rasti, kad kietas švietimo įžeminimo išlaisvina juos sutelkti dėmesį į jų meninės išraiškos.

Išlaidos šiai programai labai skiriasi pagal institucijas. Studentai gali tikėtis sumokėti už mokslą ir laboratorijos mokesčius. Nuotolinio studentai turės kompiuterį ir didelės spartos interneto ryšį. Animacija programa paprastai trunka trejus ar penkerius metus.

Daugelis absolventai dirba didžiąją studiją. Nauja nuomojasi dažnai specializuojasi vienoje srityje, animacijos. Tradicinių animacinių filmų projektams, naujokai dažnai baigti-tarp kadrų, kol jie tapo pakankamai patirties projektuoti simbolius ir gaminti kadrų patys.Kompiuterių animatorių dažnai specializuotis arba simbolių kūrimo (akių kartos), animacija takelažas, raktų rėmo animacija, motion capture, tekstūravimo arba po gamybos. Kitos absolventai dirba žiniasklaidos ar reklamos firmų iš užduočių įvairovė. Mažesnės įmonės dažnai leidžia darbuotojams tapti jack-of-all-trades animacijos vamzdynu.

Animacijos studentai gali rasti daugelio institucijų visame pasaulyje. Atokiose vietovėse dažnai gali baigti savo švietimo internete. Paieška jūsų programoje žemiau ir susilietus tiesiogiai įvežimo įstaiga iš jūsų pasirinktos mokyklos, užpildydamas švino pavidalu.