Keystone logo

3 Bakalauro studijos Programos į Apšvietimo dizainas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Dizaino studijos
 • Apšvietimo dizainas
Studijų sritys
 • Dizaino studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

   Bakalauro studijos Programos į Apšvietimo dizainas

   Bakalauro 's laipsnis yra bakalauro kelias tyrimą, kuris paprastai trunka trejus-penkerius metus baigti. Šis laipsnis rengia absolventų karjeros ar magistrantūros studijų per savo pasirinktą srityje.

   &nbsp

   Kas yra apšvietimo dizaino bakalauras? Apšvietimo dizainas yra programa, kuri moko dėmesys studentams įgūdžių, reikalingų sėkmingai parengti ir vykdyti apšvietimo projektus teatro, vaizdo gamybos ar kitų pristatymas pagrindu įvykius. Mokymo apima sunkiųjų dėmesio techninių įgūdžių ir studentai mokosi, kaip žibintai dirbti siekiant sukurti skirtingus vaizdo efektus. Šia prasme, klasės, dalyvaujančios apšvietimo projektavimo programa taip pat patobulinti studentą 's kūrybiškumas ir meninė akių.

   &nbsp

   Studentai, sėkmingai baigę apšvietimo projektavimo programa turi galimybę tokio lygio, kuris demonstruoja platų techninių įgūdžių ir talentų naudos.Šis tyrimas apima kelias aukštą kompleksinių hands-on mokymo, iš kurių studentai įgyja neįkainojamos patirties.

   &nbsp

   Apšvietimo dizainas bakalauras skiriasi kaina, priklausomai nuo mokyklos. Kai kurios šalys turi daugiau brangaus išsilavinimo, nei kiti, ir mokyklos 's dydis yra taip pat dažnai nustatant jo kainą veiksnys. Norėdami sužinoti daugiau apie programą 's mokslą, kreipkitės į mokyklos ' s Priėmimo skyrių.

   &nbsp

   Bakalauro 's laipsnį šioje srityje atveria daug karjeros kelius, duris. Darbdaviai dažnai sužavėtas platų praktinės patirties šie studentai, įgytą per savo studijas. Absolventai gali eiti siekti karjeros, kaip teatro technikų, elektrikams, scenos vadybininkų ir apšvietimo dizainerių. Kai absolventų, kurie nenori dirbti tiesiogiai su apšvietimo projektavimo profesionaliai taip pat gali siekti karjeros, kaip apšvietimo dizaino profesorių, tampa naujos kartos mokslininkų per savo srityje.

   &nbsp

   Galų gale, apšvietimo projektavimas turi daug rekomenduoti kaip tyrimo keliu. Studentai, kurie nori daugiau sužinoti skatinami ieškoti programų, kreiptis į juos, o mūsų duomenų bazėje yra puiki vieta pradėti. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.