Keystone logo

11 Bakalauro studijos Programos į Aplinkosaugos ekonomika 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Ekonomikos studijos
 • Ekonomika
 • Aplinkosaugos ekonomika
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (11)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Aplinkosaugos ekonomika

  Bakalauro studijų programos reikalauja trejų iki ketverių metų dieninio kursinių, su dvejų metų studijų, skirtų laisvųjų menų ir bendrojo lavinimo klases. Laipsnis yra minimalus išsilavinimo lygis būtinas Išplėstinė laipsnį.

  Kas yra Aplinkos Ekonomikos bakalauras? Iš aplinkos ekonomikos dėmesio centre yra susijusios su tarp Žemės sistemų santykiams, ekonomikai, ir ribotą išteklių bazę. Tyrimai sutelkti dėmesį į ekonomikos per platesniame, ką mes žinome apie pasaulį per mokslo ir susijusių disciplinų. Kursinių pirmiausia kiekybiniai, centravimo ant statistikos, matematikos ir ekonomikos. Atsižvelgiant gyvenimą ir fizinių mokslų pamokas leidžia studentams išeiti į daugiau specializuotose srityse.

  Studentai uždirbti bakalauro laipsnį aplinkos ekonomika taip pat įgyti daug naudos savo asmeniniame ir profesiniame gyvenime.Tai apima sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius, kritinis mąstymas sugebėjimus ir išteklių valdymą, visa, kurie gali būti naudingas dėl karjeros įvairovė.

  Iš uždirbti bakalauro laipsnį kaina skiriasi priklausomai nuo studijų šalyje, mokyklos ir programos trukmę. Norėdami gauti geresnį supratimą apie mokslą ir stojimo mokesčius, susijusius su jūsų programa pasirinkimo, susisiekite su Priėmimo biuro objekto siūlo laipsnį.

  Absolventai užsidirbti laipsnį aplinkos ekonomikos gali rasti, karjeros galimybes sparčiai augančioje srityje aplinkos ekonomiką visoje įvairių pramonės šakų, įskaitant vyriausybines agentūras, ne pelno siekiančios organizacijos ir viešojo ir privataus sektorių. Kai kurių profesijų atstovai yra rinkodaros koordinatorius, ekonomikos analitikas, žemės naudojimas planuotojas ir konsultavimas pozicijas darbo projektų vadovu. Kiti gali nuspręsti tęsti savo studijas aukštosios mokyklos programą tokiose srityse, kaip teisės, ekonomikos, viešajai tvarkai, ar išteklių administravimą.

  Dabar ir tarptautinių programų yra prieinamos asmenims, turintiems ribotą prieigą prie įrenginio arba tiems, kuriems reikia daugiau lankstumo ugdymo procese. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.