Keystone logo

41 Bakalauro studijos Programos į Architektūrinės inžinerijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Inžinerijos studijos
 • Civilinė inžinerija
 • Architektūrinės inžinerijos studijos
Studijų sritys
 • Inžinerijos studijos (41)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Architektūrinės inžinerijos studijos

  Bakalauro studijų programa yra studijų kursas paprastai trunka ketverius metus, pusmetį kursinių orientuota į laisvųjų menų ar bendrojo lavinimo, pavyzdžiui, anglų, istorijos ir matematikos. Tai gali atverti galimas karjeros galimybes absolventams.

  Kas yra Architektūros inžinerijos bakalauras? Ši programa suteikia tvirtą pagrindą studentų Norėdami sužinoti, kaip projektuoti, statyti ir eksploatuoti efektyviai energiją vartojančius pastatus, su vis daugiau dėmesio įtraukiant atitinkamas žalia statybinių gaminių ir medžiagų. Mokymai gali būti susiduria su inžinerijos pagrindų, struktūrinę analizę ir kurti dizainą. Kursinių gali skirtis tarp mokyklų, bet tradicinių klasių yra taikomos diferencialinės lygtys, fizika, Kompiuterizuotas pastatų projektavimas, Statybos technologijos ir skysčių bei dujų mechanikos.

  Yra daug profesinius ir asmeninius nauda studentams pasirenkant stoti į bakalauro studijų programą.Pavyzdžiui, programa moko efektyvaus bendravimo įgūdžius ir gebėjimą organizuoti ir koordinuoti sudėtingus projektus. Išplėstinė laipsnis šioje srityje gali lemti karjeros galimybes.

  Programa ilgis ir vietą mokykloje nustato programos išlaidų. Būsimieji studentai turėtų tirti mokyklas kruopščiai, siekiant užtikrinti programos sutaptų su jų tikslais ir jie supranta, susijusias lankomumo ir mokslą.

  Architektūros inžinerijos srityje yra sudėtinga, ir Baigusių šią programą gali rasti daug galimybių įsidarbinti šioje sparčiai auganti lauke, susijusių su projektavimo, statybos, ir planavimą. Keletas galimų karjeros keliai apima inžinerijos technikų, konstrukcinių sistemų inžinieriai, statybos vadovai, inžinieriai, Elektros ir apšvietimo sistemos inžinierių ir architektūros inžinierių. Daugelis absolventų pasirenka dirbti savarankiškai gavusi papildomą mokymą, profesinius sertifikatus ir licencijas.

  Dabar klases idealiai tinka asmenims, gyvenantiems tarptautiniu, kuriems reikalinga lankstų darbo grafiką, arba tiems, gyvenantis atokiose vietovėse su ribota prieiga prie institucija. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.