Keystone logo

180 Bakalauro studijos Programos į Architektūros studijos Architektūros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Architektūros studijos
 • Architektūros studijos
Studijų sritys
 • Architektūros studijos (180)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Architektūros studijos Architektūros studijos

  Bakalauro laipsniai paprastai užtrunka nuo trijų iki šešerių metų. Kursiniai darbai kartais gali būti derinami su kitais laipsniais, todėl studentai gali gauti dvigubą sertifikavimą per trumpesnį laiką.

  Kas yra architektūros studijų bakalauro laipsnis? Per intensyvius matematikos, fizikos ir architektūrinio dizaino tyrimus, šių studijų programų studentai mokosi kurti, tyrinėti ir keisti skirtingas architektūros pasaulio sudedamąsias dalis. Technologijos yra labai pabrėžiamos, o studentai gali išleisti žymių jų studijų programų dalį, mokydamos naršyti ir kurti savo dizaino reprezentacinius modelius, naudodamiesi pramonės standartine grafine programine įranga. Be šiuolaikinės architektūros, studentai paprastai mokosi istorijos praktikos ir stilių iš įvairių pasaulio kampelių, tuo pačiu rengdami savo architektūrines technologijas ir viziją.

  Architektūros studijos gali ugdyti aukštesnius analitinius gebėjimus turinčius besimokančiuosius, struktūrizuotas žinias, susijusias su architektūra, ir programinės įrangos mokymui naudojant kompiuterizuotas projektavimo programas. Šie įgūdžiai paskatina absolventus pirmaujančiose karjeros galimybėse ir gali paskatinti greitesnį profesinį tobulėjimą.

  Įvairios išlaidos, tokios kaip mokestis už mokslą ir laboratorijas, gali dažnai keistis ir skirtis tarp institucijų. Studentai raginami susisiekti su pageidaujamais universiteto planavimo biuru, kad gautumėte informacijos apie biudžeto ir patarimų.

  Galimos darbo vietos studentams, turintiems bakalauro laipsnį architektūros studijose, yra plačios pramonės šakose, kur statyba ir plėtra yra pastovios. Su savo techniniu mokymu ir intensyviais studijomis šio laipsnio absolventai gali įgyti pozicijas kaip stažuotojų lygio architektai, projektų vadovai, architektūros dizaineriai ir CAD specialistai. Studentai gali dirbti inžinierinės ir architektūros firmose arba laisvai samdomuose vertėjuose arba rasti galimybes didesnėse organizacijose, siekiančiose išplėsti savo verslą į naujas teritorijas. Daugeliui regionų reikalaujama papildomų pažymėjimų dirbti tiesiogiai kaip architektai, tačiau studentai, turintys tokį laipsnį, dažnai gali baigti šiuos pažymėjimus papildomai nuo vienerių iki dvejų metų studijų.

  Kai kurios internetinės programos gali leisti studentams užbaigti visas ar svarbias savo architektūros studijų bakalauro dalis iš savo namų patogumų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.