Keystone logo

13 Bakalauro studijos Programos į Energetikos studijos Energetikos studijos Atsinaujinančios energetikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Energetikos studijos
  • Energetikos studijos
  • Atsinaujinančios energetikos studijos
Studijų sritys
  • Energetikos studijos (13)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Energetikos studijos Energetikos studijos Atsinaujinančios energetikos studijos

Bakalauro laipsnis atsinaujinančios energijos, gali kreiptis į studentų su susidomėjimą plėtoti ir remti išteklius ir technologijas, plėsti energijos galimybes ekonomikos ir visuomenių visame pasaulyje.

Kas yra Atsinaujinančios energetikos bakalauras? Ši studijų kursas yra povidurinio mokymo programą, kuri kuria ir remiasi bendravimo, kritinės analizės, matematikos ir mokslo fondo, su specialiu koncentracijos atsinaujinančių išteklių technologijas. Tai gali būti žalia pastatas, biokurą ir alternatyvius energijos sistemų, tokių kaip vėjo ir saulės energija. Klasės gali suteikti praktinių žinių apie elektros ir mechaninės inžinerijos, kaip jie taikomi atsinaujinančių energijos šaltinių, taip pat daugiausia dėmesio skiriant energijos komponentų, tokių kaip kuro elementų ir geoterminė energija.

Šis laipsnis gali būti naudinga studentui ieško siekti atsinaujinančios energijos ateitį pasiūlant termodinamikos, energijos Istorija, efektyvus pastatų projektavimas, valdymo sistemos projektavimo ir daugiau supratimo. Absolventai gali patekti magistro arba kitais išplitusiais studijų programą su gerai suapvalinti fone atsinaujinančių energijos šaltinių arba perkelti tiesiai į pramonę.

Studijų ir mokesčius už laipsnį individualiai nustato kiekviena institucija. Norėdami sužinoti studijų kurso išlaidas, tiesiogiai susisiekti Priėmimo buveinė pasirinktą programą.

Yra galimybė atvira studentams, kurie baigė su atsinaujinančios energijos lygį pasaulyje. Tiek privataus ir viešojo sektorių pasiūlyti kelis karjeros galimybes. Žmonės yra reikalingi projekto kūrimo, komponentų gamybos, konstravimo, operacijų ir operacijų vadovų, montavimo, švietimo ir mokymo, ir sistemų rinkodaros ir pardavimų.Absolventai gali konsultuotis privačioms bendrovėms ar už komunalines paslaugas arba užtikrinti vyriausybės poziciją civilinės inžinerijos.

Alternatyvių ir atsinaujinančių energijos šaltinių yra kuriamos ir populiarinamos siekiant sumažinti ribotų išteklių poveikį visoje planetoje. Tapkite šį įdomų srityje dalis iki pradedant programą šiandien. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.