Keystone logo

13 Bakalauro studijos Programos į Audito studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Ekonomikos studijos
 • Audito studijos
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (13)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

   Bakalauro studijos Programos į Audito studijos

   Pelningiausi bakalauro laipsnį dažnai yra pirmas žingsnis link pradedate profesinę karjerą. Studentai gali siekti bakalauro laipsnį, kaip pabaigoje į save, arba jie gali jį naudoti kaip pirmąją būtinas žingsnis gauti aukštesnio lygio laipsnių.

   Kas yra audito bakalauras? Bakalauro laipsnis audito readies studentus karjeros kuriuose dalyvauja vykdančių vidaus ir išorės auditą, kurie yra struktūrizuoti, intensyvus tyrimai, įmonėms ir organizacijoms. Studentai šią programą paprastai sužinoti apie įstatymų, kontroliuojančių dokumentus ir veiklos reguliavimą. Jie dažnai studijuoti apmokestinimo, informacines sistemas, apskaitos, vyriausybines sistemas, finansinės atskaitomybės ir tiek išorės, tiek vidaus audito principus. Studentai šią programą gali net kreipiamės į technologiškai varo metodus į teismo buhalterinės apskaitos ir teismo audito srityje.

   Bakalauro ir audito rengia studentų darbo apskaitos ir audito srityse, prognozuojama, kad kai kurie iš labiausiai pelningų ir-paklausos srityse ateityje. Tvirtą pagrindą šių profesijų, kaip antai, kad jei šis laipsnio, gali parengti studentus būsimai karjerai priedui.

   Finansai susiję su uždirba bakalauro laipsnį gali skirtis priklausomai nuo įstaigos ir laipsnis paprastai trunka nuo trijų iki šešerių metų uždirbti. Būsimieji studentai turėtų kruopščiai ištirti mokyklas ir pasiekti, kad Priėmimo biurų up-to-data finansinę informaciją.

   Asmenys, kurie uždirba bakalauro audito dažnai gerai pasirengę dirbti apskaitos ar audito. Be to, nors specializuotų sertifikatai nebūtinai reikalauja darbdaviai, savanoriško sertifikavimo paprastai palankiai žiūrima.Sertifikatai yra apdovanotas Vidaus auditorių (IIA) instituto ir paskirta šiose srityse: Sertifikuotas vidaus auditoriai, patvirtintų finansinių tarnybų auditorių ir sertifikuotos valstybinio audito profesionalai. Uždirbti tokius sertifikatus, asmenys turi būti pirmasis uždirbo bakalauro laipsnį ir dirbo specializuotoje srityje. Norintys uždirbti sertifikavimo, taip pat turi praeiti testą tapti audito specialistas.

   Daugybė universitetų siūlo tarptautines galimybes uždirbti šį laipsnį, ir lankosi klasės yra geras pasirinkimas tiems, kurie gyvena atokiose vietovėse ir tiems, kuriems reikia lankstų darbo grafiką. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.