Keystone logo

17 Bakalauro studijos Programos į Diplomatijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Socialinių mokslų studijos
 • Politikos mokslai
 • Diplomatijos studijos
Studijų sritys
 • Socialinių mokslų studijos (17)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Diplomatijos studijos

  Bakalauro laipsnis yra trejų iki ketverių metų bakalauro programą, kuri dauguma studentų stoti, kai jie pirmą kartą pradėti aukštąjį išsilavinimą. Šis laipsnis gali stovėti atskirai arba būti už magistro ar daktaro sąlyga. Tikslios reikalavimai bakalauro laipsnį, priklauso nuo mokyklos ir programos, bet apskritai jie yra gauti per daug pratyboms, egzaminus ir nepriklausomą tyrimą kartu.

  &nbsp

  Galbūt Jūs norite žinoti, kas yra diplomatijos bakalauro? Yra daug sudėtingų Tajniki diplomatinių santykių. Pagrindinis dėmesys laipsnis yra konfliktų sprendimas tuo valdžios lygiu. Programos padaryti iš įvairių disciplinų, įskaitant tarpkultūrinių studijų, humanitarinių, teisės, psichologijos, komunikacijos ir sociologijos suteikti studentams įrankius, kurių jiems reikia derėtis ir spręsti konfliktus, kartu atsižvelgiant į visus požiūrius mišinį.

  &nbsp

  Į diplomatijos bakalauro yra labai specifinė laipsnis, kuri moko unikali įgūdžių rinkinį. Šie specifiniai įgūdžiai nebūtinai randama bet kokios kitos kombinacijos laipsnių, todėl šį laipsnį, turi turėti visiems, kurie domisi vyksta į lauką.

  &nbsp

  Nenurodžius diplomatijos bakalauro kaina priklauso nuo programos studentai nuspręstų imtis. Laipsnis paprastai trunka ketverius metus užbaigti, todėl bendra už mokslą turėtų būti atitinkamai apskaičiuotas.

  &nbsp

  Darbo vietų, susijusių su į diplomatijos bakalauro pirmiausia su federalinės vyriausybės, darbo su diplomatais. Tačiau, yra daug laisvų darbo vietų valstybiniu ir vietos lygmeniu, taip pat, įskaitant policijos derybininkas, socialinio darbuotojo ir pataisos pareigūnas. Kai kurie studentai taip pat pasirinkti dirbti privačių pramonės, kaip žmogiškųjų išteklių vadovu ar nepriklausomas konsultantas specializuojasi konfliktus.

  &nbsp

  Kaip bakalauro laipsnį internete leidžia studentams studijuoti į pasirinktą mokyklą, nesvarbu, kur jis yra. Gauti iš komfortą savo namuose laipsnį, net jei jūsų pasirinkta mokykla yra visame pasaulyje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.