Keystone logo

82 Bakalauro studijos Programos į Dirbtinio intelekto studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Technologijų studijos
 • Dirbtinio intelekto studijos
Studijų sritys
 • Technologijų studijos (82)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

   Bakalauro studijos Programos į Dirbtinio intelekto studijos

   Bakalauro laipsnis yra vidurinio ugdymo programa, paprastai baigta per 3-5 metus. Studentai, norintys įstoti į aukštąjį išsilavinimą ar profesinę programą paprastai turi turėti bakalauro laipsnį. Suteiktas mokslo laipsnis gali būti vadinamas meno bakalauro arba bakalauro laipsniu, priklausomai nuo studijų eigos ir reikiamų kreditų skaičiaus.

   Kas yra dirbtinio intelekto bakalauro laipsnis? Šis laipsnis rengia studentus kurti dirbtinio intelekto programas, tokias kaip kalbos atpažinimas, veido atpažinimas ir kalbos vertimas. Tyrimo sritys gali apimti duomenų gavybą, pažangią matematiką, inžineriją ir robotiką. Netikėtumo patirtis arba stažuotė išmeta daugybę programų ir rengia studentus karjerai ir magistrantūros studijoms.

   Pelnas dirbtinio intelekto bakalauro laipsniui gali sukurti stiprius analitinio mąstymo įgūdžius ir problemų sprendimo gebėjimus, kurie naudingiems absolventams asmeniškai ir profesionaliai. Absolventai taip pat gali tobulinti duomenų rinkimo ir analizės įgūdžius, kurie atvers duris įvairiose pramonės šakose.

   Bakalauro laipsnio kaina priklauso nuo pasirinktos mokyklos ir studijų trukmės. Studentai turėtų tyrinėti ar susisiekti su būsimomis mokyklomis, kad užtikrintų, jog jiems reikalinga informacija.

   Turint bakalauro laipsnį dirbtinio intelekto gali atverti duris į naujas ir įdomias karjeros galimybes. Galimos darbo vietos yra duomenų mokslininkas, mašinų mokymosi specialistas arba kompiuterių inžinierius. Tas, kuris mėgsta mokyti, gali išmokyti kitus kurti ir naudoti dirbtinį intelektą arba pageidauti mokyti vidurinėje mokykloje ar aukštojo mokslo įstaigose. Kitas būdas - parduoti įmones, kurios parduoda dirbtinio intelekto vartotojus. Tai yra auganti sritis, todėl kelerius metus darbo vietos gali būti prieinamos, kurios šiandien neegzistuoja.

   Būsimieji studentai gali siekti dirbtinio intelekto bakalauro laipsnio koledžo ar universiteto miesteliu arba, galbūt, internetu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.