Keystone logo

38 Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Draudimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Ekonomikos studijos
 • Draudimo studijos
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (38)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Draudimo studijos

  Pelningiausi draudimo bakalauro yra puiki galimybė asmenims, kurie nori pasiruošti dinamišką karjerą draudimo versle. Tai patrauklus kelias į mokymosi apie įvairių draudimo rūšių, įvairių laisvų darbo vietų pramonėje ir rengiant nacionalinių ia egzaminus. Studentai gauti laipsnį draudimo gali tapti specialistų rizikos valdymo ir draudimo pramonės, vyriausybinių agentūrų ir ne pelno organizacijos.

  Kas yra draudimo bakalauras? Šis laipsnis suteikiančias studentus su esminių žinių sėkmės, pavyzdžiui, suprasti, kaip rizika yra valdoma ir finansuojama verslo pasaulyje. Tyrimai dėmesio gyvenimo ir sveikatos draudimo, asmens draudimas, komercinio draudimo, draudimo teisės ir rizikos valdymo. Programos dalyviai, taip pat sužinoti apie padėti asmenims ir įmonėms valdyti riziką nuo didelių nuostolių ir numatomų problemų.

  Yra gausu priežasčių, kodėl žmonės pasirenka dirbti į draudimo bakalauro laipsnį. Pavyzdžiui, programa moko įgūdžių, pavyzdžiui, analitinis mąstymas, kiekybinės analizės, komandos formavimo ir naujoviškų problemų sprendimo įvairovė. Studentai gali numatyti tyrinėti principus ir strategijas, valdyti visus draudimo pramonės aspektus.

  Programa sąnaudos skiriasi priklausomai nuo institucijos ir laipsnis paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų užbaigti. Asmenys turi kruopščiai ištirti mokyklas įsitikinti, kad programa atitinka savo tikslus.

  Baigusių šią programą yra paklausa vis labiau konkurencinga karjerą draudimo versle, ir gali tapti aktuarijų, agentai ar brokeriai, verslo rizikos valdytojams, turto planuotojai, lauko atstovus ir draudimo Sukčiavimo tyrėjai. Kitos galimybės apima darbo vietų kaip teigia reguliatorius, nuostolių kontrolė agentų, valiutų prekybininkams, Draudikų ir rizikos valdytojų.Studentai labai įžvalgų, ką ji mano, kad tapti draudimo specialistas, sutelkiant dėmesį į specialius principų etikos ir socialinės atsakomybės.

  Daugelis tarptautinių galimybių programos egzistuoja iš įvairiausių universitetų. Dabar klases idealus variantas tiems asmenims, kurie gyvena atokiose vietovėse visame pasaulyje. Web-based alternatyvos prisitaikyti prie mokinių, kuriems reikalingas lankstus grafikas. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.