Keystone logo

161 Bakalauro studijos Programos į Technologijų studijos Duomenų mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Technologijų studijos
  • Duomenų mokslai
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (161)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Technologijų studijos Duomenų mokslai

Bakalauro yra ketverių metų studijų programa siūlo kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje. Studentai, kurie nori uždirbti bakalauro laipsnį gali atsidurti ant keliu į karjeros geresnio užmokesčio ir didesnių profesinių galimybių.

Kas yra duomenų mokslų bakalauras? Ši studijų programa ruošia studentus dirbti įvairiose srityse, nes duomenys mokslas reikalingas visame pasaulyje padės padaryti žinių ir informacijos, kad būtų lengviau mokytis iš, pasiekti ir naudoti srautą. Mokslininkai imtis klases kompiuteriu ir matematinio programavimo, duomenų analizė, duomenų bazių sistemų, programinės įrangos inžinerijos, skaitmeninių ryšių ir dirbtinio intelekto, siekiant padėti joms sukurti savo įgūdžius ir žinių bazę, todėl jie gali rasti kvalifikuotą karjerą baigus.

Pelningiausi bakalauro duomenų mokslas gali būti naudinga studentams, nes ji suteikia galimybę IT susipažinimą pagrindus, duomenų analizės ir tinklo kūrimą ir saugumą, kad programos dalyviai reikia, o taip pat suteikia jiems galimybę taikyti savo žinias pagal patyrusių mentorių rekomendacijas ir mokytojams.

Kaina siekti bakalauro laipsnį duomenų mokslas gali skirtis kiekvienam mokiniui, nes galutinis kaina gali priklausyti nuo įvairių veiksnių. Tiems, kurie domisi uždirbti šį laipsnį, turėtų kreiptis į savo būsimiems mokyklas ir paprašyti dabartinių studijų kursų ir kitą susijusią finansinę informaciją.

Mokslininkai, kurie uždirba bakalauro duomenų Mokslo dažnai pereiti aukštos kvalifikacijos informacinių technologijų, duomenų bazių aplinkoje, interneto svetainių kūrimas ir techninės raštu srityse. Absolventų, šie įgūdžiai gali išversti į karjerą kaip duomenų mokslininkas.Duomenų mokslininkai atsako už faktus, statistiką, ir numerius ir jas paversti vertinga ir suprantamą informaciją įmonėms padėti turėti įtakos bendrovė paleisti ar kaip jie pasiekti klientams. Duomenų mokslininkai reikalingi beveik kiekvienoje pramoniniame pasaulyje prospekte, nuo sporto analytics ir politikoje socialinės žiniasklaidos.

Kadangi daugelis mokyklų siūlo internetiniame arba ne visą darbo dieną klases, studentai gali uždirbti savo laipsnį taip, kad būtų patogu jais ir neturi sutrikdyti jų jau užimtas gyvenimą. Jei norite pradėti uždirbti savo bakalauro laipsnį šiandien, tiesiog ieškoti savo programą žemiau ir susisiekti tiesiogiai su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.