Keystone logo

27 Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos ir finansų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Finansai
  • Ekonomikos ir finansų studijos
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (27)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos ir finansų studijos

Bakalauro laipsnis yra bakalauro studijas tai paprastai nuo trijų iki keturių metų trukmės ypatingą dėmesį skiriant tam tikroje srityje ar interesų sritis. Studentai paprastai praleidžia pirmuosius dvejus metus baigia bendrojo lavinimo reikalavimus, gali išversti į papildomą nepilnametis.

Jums gali būti įdomu, kas yra finansų ir ekonomikos bakalauras? Ši programa analizuoja tokias temas, kaip finansų, tarptautinės prekybos, ekonominio planavimo korporacijos globalių operacijų ir tarptautinių pinigų aplinkoje. Kursinių gali apimti makroekonomikos principus, pagrindus verslo finansų, strateginio valdymo, investicijų ir portfelio valdymo ir valdymo apskaitos. Tikslas yra studentams plėtoti konceptualias problemų sprendimo įgūdžius, ir kaip individai ir kaip komandos dalis, kad sujungti matematinius metodus su ekonomikos intuicija.

Privalumai uždirbti finansų ir ekonomikos bakalauro laipsnį apima galandimo žodžiu ir raštu bendravimo gebėjimus, plėtoti Keen organizacinius ir vadovavimo įgūdžius ir ugdyti tarpasmeninius santykius. Ji taip pat gali būti tramplinas į naują finansų arba ekonomikos karjerą arba pateikti būdą, kaip iš anksto dabartinio darbo.

Išlaidos bakalauro studijų programų skiriasi tarp mokyklų, šalių, ir programos ilgių. Būsimieji studentai raginami kreiptis į Priėmimo biuro objekto su programa, kuri jus domina jiems nustatyti susijusias mokesčius.

Karjera Finansų ir ekonomikos absolventų gali apimti keletą kiekybinių, mokslinių tyrimų vadovaujama pramonės šakose, tokiose kaip bankininkystė, įmonių finansai, draudimo ir hipotekos įmonių, vyriausybinių agentūrų, švietimo, verslo ir privačių investicinių bendrovių įvairovė.Kai kurie asmenys įsidarbinti kaip duomenų mokslininkų, investicijų bankininkai, finansų analitikai, mokesčių rengėjų, statistikos, vadybos konsultantai, nekilnojamojo turto vertintojai, fondų valdytojų ir kiekybiniai analitikai. Kita gali nuspręsti toliau mokslus taikant jų bakalauro studijas link studijų programa.

Tarptautinės institucijos pasiūlyti nuotolinio mokymosi modulius palengvintų registracija ir prisitaikyti prie aktyvių specialistų poreikius. Norėdami rasti tinkamą mokyklą jums, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.