Keystone logo

7 Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos politika 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Teisės studijos
 • Politikos studijos
 • Ekonomikos politika
Studijų sritys
 • Teisės studijos (7)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos politika

  Bakalauro laipsnį trunka nuo trejų iki ketverių metų bakalauro studentai užbaigti, ir ji reikalauja vidurinės mokyklos diplomo sąlyga. Programa suteikia studentams pamatinių žinių ir gebėjimų tam tikroje dalyku.

  Kas yra ekonominės politikos bakalauras? Ekonominės politikos studijų programa orientuota į mikroekonomikos ir makroekonomikos pobūdžio. Norėdami gauti kontekstą ekonominės politikos, mokiniai mokosi apie vietos / pasaulinė ekonomikos ir populiariausių teorijų ekonominės sėkmės istorijos. Studentai mokosi, kaip mokslinių tyrimų ekonomines temas ir sėkmingo politikos komponentus. studijų metu, jie gali būti skatinami siekti stažuotę įgyti didesnį supratimą apie sudėtingus ekonominius sąvokas.

  Šis laipsnis suteikia studentams tvirtą pagrindą ekonomikos etikos teorija, politikos.Šios žinios leidžia jiems būti labiau konkurencinga pradinio lygio darbo rinkoje ir suteikia jiems pranašumą, jei jie taikomi susijusiose magistrantūros programose.

  A bakalauro laipsnį ekonominės politikos išlaidos gali skirtis priklausomai nuo programos ir tipo tyrimas. Be to, ji yra naudinga studentams visiškai profesiniam mokymui programos išlaidas ir paklausti apie turimus finansinius išteklius.

  Su ekonomikos politikos laipsnį, daugelis studentų pasirenka patekti tiesiai į darbo jėgos ne viešojo, privataus ir valdžios institucijų. Jie gali veikti kaip konsultantų ekonominius reikalus ar dirbti Think-tankai toliau sėkmingai ekonominei politikai. Pradinio lygio pavadinimai ir specializacijos labai skiriasi po šio laipsnio užbaigimą, rodantis absolventų skillsets universalumą. Be to, kai kurie studentai pasirenka tęsti savo išsilavinimą su pažangių diplomus ekonominės politikos arba susijusiomis temomis.

  Ar jūs pasiruošę rasti programą, kad bus dirbti jums geriausia? Paprastai, yra daug siūlomi pasaulio universitetų interneto programas. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.