Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 513 Bakalauro laipsniai  (Bakalauro studijos) į Ekonomikos studijos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023/2024

513 Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos į Jungtinės Amerikos Valstijos 2023/2024

Apžvalga

Nuo suprasti vieną vartotoją 's pirkimo, korporacijų sprendimą apie tai, ką prekė gaminti ir kur jį parduoti; pasaulinius klausimus, pavyzdžiui, infliacijos ir nedarbo, mokesčiai ir prekybos deficitas, Bakalauro Ekonomika programų gali apšviesti svarbiausius veiksnius mūsų pasaulinėje rinkoje. Iš pagrindinių ekonomikos sąvokų supratimas yra labai svarbus beveik bet kurioje profesinėje srityje, ir absolventai bakalauro Ekonomika programų, JAV yra kvalifikuoti vykdyti specializuotus pozicijas įvairiuose sektoriuose, kaip konsultantai, vadybininkai, rinkodaros, verslininkai ir daugiau. Ekonomika JAV traukinių studentų su išvystyta analitinių įgūdžių mokslinių tyrimų programų bakalauras, įvertinti ir išspręsti kai pasaulis 's labiausiai stulbinantis ekonominiams klausimams.
Ekonomika yra laisvųjų menų disciplina, ne iš tikrųjų verslo disciplina, todėl bakalauro Ekonomika didžiųjų mokytis gyvenimo, kad yra labiau teorinis ir matematinis nei vidutinis bakalauro verslo administravimo arba komunikacijos. Ekonomika programų bakalauras JAV trunka ketverius metus ir gali būti studijų užsienyje galimybes, stažuotės reikalavimus ir baigiamasis bakalauro darbas arba baigiant priskyrimą. Mokestis už mokslą priklausys nuo pareiškėjo 's gyvenamosios vietos būklę ir tinkamumo gauti finansinę paramą.
Jei jus domina daugiau sužinoti apie tai, kaip galite imtis savo pirmą žingsnį link karjerą rinkos tyrimų, strateginio planavimo, politikos vertinimų, konsultavimo ar finansinės analizės, slinkite žemyn. Jūs galite paprašyti daugiau informacijos apie bet kokį Ekonomikos kursų bakalauro būti siunčiami tiesiogiai jums iš JAV mokykloje, naudojant patogią internetinę formą!

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Ekonomikos studijos
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (513)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys