Keystone logo

5 Bakalauro studijos Programos į Enologijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Gėrimų studijos
  • Enologijos studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Enologijos studijos

Iš pažodinio perspektyvos, bakalauro laipsnį yra pradinis laipsnis suteikiamas ketverių metų kolegijoje, ir yra būtina sąlyga siekiant magistro ar daktaro laipsnį. Praktiškai kalbant, bakalauro laipsnis yra didelis profesinių pasiekimų tai paprastai vartai į aukštąsias uždirbančių darbo vietų. Bakalauro laipsnis paprastai leidžia įvesti darbo jėga didesne darbo užmokesčio lygio nei jie gali kitaip.

Kas yra Vyno gamyba bakalauras? Šis laipsnis yra įrodymas, pažangių akademinių žinių unikalus ir sparčiai plečiasi tyrimo vynų. Kursinių šiam laipsnio tipą apima intensyvų vertinimą vyno, pavyzdžiui, gerinant juslinio vertinimo įgūdžius ir sužinoti, kaip tiksliai vyno cheminę makiažas. Vyno programos apims mokslo ir analitinis komponentas, įskaitant kursus žemės ūkio mokslo ir vyno mikrobiologijos. Ši studijų kursas paprastai apima intensyvų laboratorinį laiką ir lauko darbams.Nors jis kinta, ketverius metus yra tipiškas daug laiko užtrunka užpildyti enologija programą.

Studentai, kurie uždirba laipsniui gauti naudos iš automatinio įrodymą patirties, kai jie taikomi pramonės pozicijas. Be to, laikydami bakalauro laipsnį taip pat gali būti vertinga plius kai jis ateina į derybas bazinę mokėti.

Lygiai kaip ilgai užtruks ir kiek kainuos uždirba enologija laipsnis priklauso nuo mokyklos ir programos tipą. Išmintingi studentai bus pasiekti būsimiems mokyklų patvirtinti patys už save.

Yra keletas įdomių karjeros, kad bakalauro ir enologija gali rengti vieną už. Akivaizdžiausias yra restoranas vaidmenis, įskaitant ir someljė. Verslumo studentai gali naudotis laipsnį kaip už pradeda savo, vyno sunkiųjų restoranas pagrindu, o kiti studentai gali pageidauti suderinti šį laipsnį su studijų vynuogininkystės ir galiausiai siekti Įsigijimo ir eksploatavimo vyno gamyklai.

Kursų sprogimas internete tapo vykdo laipsnį lengviau nei kada nors anksčiau. Norėdami pradėti savo kelionę, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.