Keystone logo

16 Bakalauro studijos Programos į Etika 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Humanitariniai mokslai
 • Etika
Studijų sritys
 • Humanitariniai mokslai (16)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Etika

  Studentai domisi siekti bakalauro laipsnį etikos turės domisi, kaip moralė lemia ir tai, kaip mūsų suvokimas teisės ir blogio gali vaidinti politikoje ir visuomenės dalis. Baigusių šią laipsnį bus pasirengę siekti karjeros daugelyje sričių ar iš anksto į magistrantūros studijų programą įvairovė.

  &nbsp

  Kas yra etikos bakalauras? Kaip ir daugelis bakalauro studijų programų, šis kursas paprastai trunka apie ketverius metus užbaigti. Po dvejų metų bus sudaryta iš bendrojo lavinimo užsiėmimuose. Pagrindinės mokymo programos kursus ir pagrindiniai susijusių pasirenkant dažnai apima temas filosofinės teorijos ir motyvavimo, dedukciniu logikos, moralės problemų, filosofinės minties istoriją, socialinius klausimus ir viešosios politikos, sveikatos ekonomika, aplinkos etiką, teisę ir politikos mokslus.

  &nbsp

  Studentai gali pasirinkti tęsti etikos bakalauro dėl įvairių priežasčių.Tarp įgūdžių mokoma šioje programoje yra kritinis mąstymas, ryšių, informacijos valdymo ir mokslinių tyrimų, kurie visi gali būti naudojami profesionalių ir asmeninių programų.

  &nbsp

  Uždirbti bakalauro laipsnį etikos kaina yra daug galimų kintamųjų, įskaitant universitetų lankėte ir kiek laiko programa trunka užpildyti pobūdžio. Ar savo deramo patikrinimo, kai mokslinių tyrimų bet kokį galimą mokyklą užtikrinti, kad jis atitinka jūsų poreikius.

  &nbsp

  Absolventai yra etikos programos bakalauras gali eiti tyrinėti karjeros įvairovę, įskaitant viešųjų ryšių specialistų, lėšų rinkimo vadovams ir žmogiškųjų išteklių vadovų, nes keletą pavyzdžių. Kitos absolventams rasti darbą verslo, socialinio darbo, miestų ir regioninio planavimo, ir įvairių valdžios pozicijas.Šis laipsnis taip pat yra ypač gerai tinka tiems, kurie nori tęsti mokslus su Juris Doctor, ar teisės laipsnį, atsižvelgiant į jo dėmesio viešajai tvarkai ir motyvais.

  &nbsp

  Yra tarptautinių kursai, skirti etikos programos bakalauras; Jūs taip pat galite pasirinkti stoti į internetinę studijų programą. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.