Keystone logo

1 Bakalauro studijos Programos į Europos verslo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Verslas
  • Tarptautinis verslas
  • Europos verslo studijos
Studijų sritys
  • Verslas (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular degree type

Popular study format

Bakalauro studijos Programos į Europos verslo studijos

Bakalauro laipsnis yra dažnai atvykti į įvairių darbo situacijų standartas. Taip pat pirmasis žingsnis link dalyvavimo studijų programas. Daugeliu atvejų šis laipsnis reikia apie keturių metų darbo ir 120 semestro kreditų iš viso. Daugelis per bakalauro programos rudenį pagal bendrojo lavinimo skėtis kursus, o likusios kursai atidžiau pažvelgti į dalykus, reikalingus pasirinkto karjeros kelio.

&nbsp

Kas yra Europos verslas bakalauras? Europos verslo programa siūlo gerai suapvalinti tyrimą verslo Europos kontekste. Studentai paprastai pasinerti į tokius dalykus kaip pagrindine verslo valdymo, verslo teisės, tarptautinio verslo, Europos institucijos, visuotinių šaltinių, tarptautinių logistikos, o kai kuriais atvejais antroji kalba. Šie kursai yra skirta parengti studentus su interaktyvių ir inovatyvių verslo įgūdžių, susijusių su Europos verslo praktiką.

&nbsp

Kai kurių bakalauro programų šioje srityje gali pasiūlyti daug laiko praleido įvairiose šalyse padalinys. Stažuotės ir kiti darbai įsidarbinimo galimybes yra siūlomi įvairių mokyklų skaičius. Kai bendri užsiėmimai buvo baigtas, studentai šioje programoje turi tam tikrą lankstumą, kad jie gali pradėti galąsti savo įgūdžius tam tikroje filialo verslui. Tuo baigimo, šie studentai taip pat buvo veikiami svarbių verslo ryšių užmezgimo instruktorių ir kitų specialistų.

&nbsp

Iš lankyti vieną iš šių programų išlaidos gali skirtis iš vienos mokyklos į kitą. Tai ypač aktualu, kai mokyklų visoje šalies sienų palyginti. Dėl tikslios mokslą ir mokesčių informacijos būsimieji studentai turėtų kreiptis į pasirinkimo mokyklas tiesiogiai.

&nbsp

Absolventai dažnai mokėsi, o gal dirbo, į įvairių šalių poros ir turėjo poveikio įvairiomis kalbomis.Tai kelia absolventus pajėgi siekti konkurencinių galimybių įsidarbinti. Su profesinių kvalifikacijų, kurios yra pripažintos daugelyje šalių, absolventai gali rasti darbo su pasaulinių korporacijų ir bendrovių visame pasaulyje. Daugelis absolventų specialiai ieškoti pozicijas, kad juos būtų galima tarptautiniu mobili. Darbo pavadinimai gali apimti personalo vadybininkas, projekto vadovas, jaunesnysis konsultantas ir asistentas auditoriumi.

&nbsp

Jei jus domina šio tyrimo metu, pažvelgti į programos sąrašą variantų išvaizdą. Mokyklos yra išvardyti su švino formų jūsų patogumui. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.