Keystone logo

12 Bakalauro studijos Programos į Filosofija, politika ir ekonomika 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Socialinių mokslų studijos
 • Filosofija, politika ir ekonomika
Studijų sritys
 • Socialinių mokslų studijos (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Filosofija, politika ir ekonomika

  Bakalauro laipsnį galima gauti, kai studentai sėkmingai baigia maždaug 120 kreditų valandų tiek bendrųjų pagrindinių klasių, tiek pagrindinių specialių kursų. Šis laipsnis paprastai trunka aštuonis semestrus užbaigti visą darbo dieną tvarkaraštį ir padeda suteikti studentams įgūdžius, reikalingus jų pasirinktoms karjeros srityse.

  Kas yra IBA bakalauro laipsnis? PPE yra trumpas dėl politikos, filosofijos ir ekonomikos, trys gana konkrečios sritys, kurios glaudžiai sąveikauja vienas su kitu. Ši programa prašo studentų tam tikru mastu ištirti kiekvieną iš šių disciplinų, bet paprastai studentai paprastai pasirinks vieną iš trijų variantų kaip pagrindinį po tam tikro laiko. Studentai paprastai pradeda mokytis pagrindines temas ir metodus, susijusius su kiekviena studijų sritis. Tada jie gali pradėti kurti konkrečius, tinkamus rinkodaros įgūdžius, tokius kaip politologijos studijos, diplomatija ir konfliktų sprendimas. Galutiniai kursai priklauso nuo to, kuris iš trijų maršrutų dalyviai nusprendžia imtis.

  Studentai gali tikėtis pagerinti savo bendravimo įgūdžius, norėdami mokytis šioje srityje, todėl jie gali padėti veiksmingiau bendrauti su kitais asmenimis tiek namuose, tiek darbo vietoje. Konflikto sprendimo įgūdžiai ir bendruomenės politikos žinios taip pat padeda ugdyti namų gyvenimą ir karjeros pažangą.

  Mokesčiai, susiję su šio laipsnio išlaikymu, skirsis priklausomai nuo to, kokią instituciją studentas pasirinks dalyvauti. Patartina, kad studentai, prieš priimdami galutinius sprendimus, kur dalyvauti, turėtų ištirti kursus skirtinguose universitetuose ir priimančiose šalyse.

  Kadangi tai yra tokia įvairi studijų sritis, reikia suprasti, kad studentai, baigę savo studijų programas, gali įvairiomis įdarbinimo galimybėmis patekti į darbo jėgą. Produktų vadybininkas, duomenų mokslininkas ir verslininkas yra visi šio laipsnio pareigūnai. Galbūt norėsite apsvarstyti, ar absolventai gali gauti socialinio darbo, reklamos, mokymo, teisės, žurnalistikos ir transliavimo, bankininkystės ir finansų, politikos bei apskaitos paslaugas.

  Internetiniai kursai, tarptautinė mokymosi patirtis ir tradicinės vietinės klasės yra visos galimybės šiuolaikiniams studentams. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.