Keystone logo

6 Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Finansų inžinerijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Ekonomikos studijos
  • Finansai
  • Finansų inžinerijos studijos
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Ekonomikos studijos Finansai Finansų inžinerijos studijos

Bakalauro programa suteikiančias studentus su gerai suapvalinti bakalauro išsilavinimą tam tikroje srityje. Dvi iš keturių metų studijų dėmesio laisvųjų menų užsiėmimuose, pavyzdžiui, anglų, mokslo ir matematikos.

Kas yra Finansų inžinerijos bakalauras? Ši programa suteikia studentams sprendžiant sudėtingus ekonominių problemų keliose disciplinose, pavyzdžiui, bankininkystės, vyriausybinių agentūrų ir inžinerijos fone. Naudojant principus taikomosios matematikos, programa suteikia studentams išsamių žinių apie finansų inžinerijos kurį nepastebimai integruoti studijas iš įvairių papildančių sričių sukurti dinamišką studijas. Kursinių paprastai apima sprendimų modeliavimą, įmonių finansų, statistikos, informatikos ir ekonometrijos.

Pelningiausi bakalauro laipsnį gali sukelti padidintas atlyginimas ar karjeros galimybes.Studentai gauna daug profesinius ir asmeninius privalumus, kaip antai problemų sprendimo, sprendimų priėmimo, bendravimo ir tarpasmeninių ryšių.

Laipsnis išlaidos gali skirtis priklausomai nuo programos, vietą, ir mokykloje ilgio. Jei jus domina tam tikro įstaigoje, jums reikėtų kreiptis į Priėmimo biuro ir paprašyti daugiau informacijos apie mokslą ir registracijos mokesčio. Stipendijos gali būti kompensuoti tam tikrų išlaidų.

Baigusių šią programą gali rasti šviesią perspektyvą karjeros šioje sparčiai augančioje pramonės. Studentai gali rasti milžinišką takumo finansų sektoriaus karjeros naudojant savo turimais pritaikomais įgūdžiais, pavyzdžiui, kiekybinių kūrėjai, rizikos draudimo fondų portfelių valdytojų, investavimo bankininkai, ir algoritminių prekiautojų. Tiems, kurie domisi viešajai tvarkai gali svarstyti dirba vyriausybinių agentūrų, kurti ir federalinės valstybės finansų politiką arba vykdant mokslinius tyrimus. Kai nuspręsite siekti pažangių magistro kvalifikacinį laipsnį.

Daug tarptautinių galimybių įvairovė egzistuoja bakalauro studijų programų. Dabar programos yra lankstus ir patogus būdas pradėti, ypač atokiose vietovėse gyvenantiems asmenims, turintiems prieigą prie įrenginio. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.