Keystone logo

10 Bakalauro studijos Programos į Finansų planavimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Ekonomikos studijos
 • Finansai
 • Finansų planavimo studijos
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (10)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Finansų planavimo studijos

  Dauguma žmonių, kurie dirba visą darbo laiką bando atidėti šiek tiek pinigų pensijai. Iki užsidirbti finansinio planavimo bakalauro, galite padėti visiems žmonėms rūšių sukurti finansiškai stabilią ateitį patys pensinio.

  Kas yra Finansinių planavimo bakalauras? Ši studijų programa orientuota į pagrindinių principų, finansų ir sėkmingų investavimo strategijų. Studentai mokosi, kaip planuoti finansiškai stabilią ateitį. Kursai linkę sutelkti dėmesį į pagrindinių principų, finansų ir investicijų, taip pat mokesčių, turto planavimo, išėjimo į pensiją planavimo, finansinė ataskaita analizė, rizikos valdymo ir daugiau. Tyrimai paprastai trunka ketverius metus užbaigti, ir daugelis studijų programos gali būti baigtas internete.

  Yra keletas privalumų daugiau sužinoti apie finansų planavimą, įskaitant, kad galėtų geriau valdyti savo asmeninę finansinę ateitį.Planavimas pensijai ir daugiau yra didžiulis gyvenimo dalis, ir su šio laipsnio, jums padėti kitiems priimti protingus finansinius sprendimus ateičiai.

  Uždirbti bakalauro laipsnį finansų planavimo sąnaudos gerokai skiriasi nuo institucijos, priimančios programą ir studijų trukmę. Lankyti užsiėmimus miesteliu gali ateiti su kitu kainą nei lankyti užsiėmimus internete. Norėdami daugiau sužinoti apie visų dalyvaujančių su savo programos išlaidų, jums reikės atidžiai tirti pasirinktą mokyklą.

  Nes didžioji dalis, uždirbti bakalauro Finansinio planavimo įgyjama tapti finansų planuotojams, jeigu jie gauti sertifikavimo tapti Sertifikuotas finansų planavimo (BŽP). Šis darbas tipas Tikimasi, kad augimas sparčiau nei šalies vidurkis JAV per metus iki 2020 m Baigusių šią programos taip pat gali siekti doktorantūros laipsnių net didesnis moka finansinę būklę tipo.

  Kadangi daugelis finansų planavimo programos yra visiškai internete, tai lengva užpildyti ir pateikti paraiškas per internetą. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.