Keystone logo

41 Bakalauro studijos Programos į Finansai ir bankininkystė 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Ekonomikos studijos
 • Finansai
 • Finansai ir bankininkystė
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (41)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Finansai ir bankininkystė

  Dauguma žmonių nori priimti protingus sprendimus, kai jis ateina į savo finansus. Yra konkretūs principai, kurie padeda nukreipti žmones link protingų investicijų ir finansų praktikos. Pelningiausi Finansų ir Bankininkystės bakalauro gali padėti jums geriau suprasti, kaip finansų įstaigos darbas ir kaip išsaugoti savo pinigus protingai.

  Kas yra Finansų ir Bankininkystės bakalauras? Ši programa tipo dėmesys skiriamas mokymosi, kaip bankai ir kitos finansinės institucijos paleisti. Kai kartu su kitais bendrojo lavinimo reikalavimus mokymosi įstaigoje, ši bakalauro laipsnį tipas trunka apie ketverius metus užbaigti. Be bendrųjų kursų, pagrindiniai kursai gali sutelkti dėmesį į bankininkystės principus, kredito, investicijų valdymo, investavimo taisyklių ir finansinių paslaugų principus. Daugelis kursus gali būti visiškai prieinami internetu nuotoliniu būdu.

  Mokymosi daugiau apie išmaniųjų finansavimo ir bankų praktika yra gera idėja tik apie visiems.Privalumai uždirbti bakalauro laipsnį finansų ir bankininkystės apima galimybę geriau suprasti savo finansus, taip pat gebėjimas padėti kitiems padaryti išsilavinę sprendimus dėl taupymo ir investavimo.

  Uždirbti tokią bakalauro laipsnį sąnaudos skiriasi priklausomai nuo to, kur jūs planuojate eiti į mokyklą. Išlaidos taip pat gali skirtis, priklausomai nuo to, ar lankėte savo klasės Campus ir internete. Norėdami sužinoti visų dalyvaujančių su savo finansų ir bankininkystės programos išlaidų, kruopščiai ištirti savo pasirinktą mokyklą.

  Absolventai, kurie uždirba finansų ir bankininkystės bakalauro gali rasti jiems prieinamas daug skirtingų pozicijų į finansų pramonės, ypač jei jie planuojate siekti aukštesnių laipsnių. Tokie karjeros galimybes gali apimti: įmonių finansų, banko valdytojas, rizikos vadovas, verslo vadybininkas, pardavimų, prekybos, portfelį, susijungimus, įsigijimus ir dar daugiau.

  Taikant į finansų ir bankų programa yra taip paprasta, kaip nueiti į mokyklos interneto svetainėje ir pateikti paraišką internete. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.