Keystone logo

9 Bakalauro studijos Programos į Finansų analizės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Ekonomikos studijos
 • Finansai
 • Finansų analizės studijos
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (9)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Finansų analizės studijos

  Bakalauro programa yra trijų iki keturių metų studijas tam tikroje srityje. Pusė kursinių paprastai skiriamas bendrojo lavinimo, pavyzdžiui, mokslo, geologija, ir matematika. Studentai susiduria su laisvųjų menų klasių įvairovė, kad jie pridėti nepilnametį jų laipsnį, jei pageidaujama.

  Jums gali būti įdomu, kas yra finansinės analizės bakalauras? Ši programa suteikiančias studentus su pažangių įgūdžių ekonominės ir finansinės analizės, baldai jiems tvirtą pagrindą, kaip ekonomika ir rinkos veiktų. Tikslas yra suteikti absolventams išmanyti komercinės verslo aplinkoje. Kursinių skiriasi, tačiau dauguma programos apima klases įmonių finansų, makroekonomikos, asmeninio turto valdymo ir kompiuterinis modeliavimas.

  Bakalauro laipsniai pasiūlyti mokiniams daug profesinius ir asmeninius privalumus.Be darbo užmokesčio padidinimą, dauguma studentų yra linkę kurti išskirtinę žodžiu ir raštu bendravimo, tarpasmeninių talentus ir organizacinių įgūdžių.

  Susijusios su uždirba bakalauro laipsnį sąnaudos skiriasi, priklausomai nuo to, be kitų veiksnių, remiantis institucijos vietą. Studentai turėtų susisiekti konkrečias mokyklas, kad susidomėjimas juos nustatyti mokinių mokesčius ir už mokslą išlaidas.

  Pelningiausi bakalauro laipsnį atliekant finansinę analizę, gali atverti duris į daugelio karjeros kelius investicinės bankininkystės, ekonomikos, apskaitos, finansų planavimo, ir dar daugiau. Kai absolventai teikti patarimus verslui didinti pelną ir pozicijoms sumažinti iki finansinės rizikos. Kiti padėti privataus kapitalo klientams augti savo investicinius portfelius. Daugelis pasirinkti tapti politikos patarėjus, padėti valdžios institucijoms priimti geresnius sprendimus dėl darbo, ekonomika, viešasis transportas, ar būsto.Studentai taip pat gali pasirinkti pagreitinti savo karjerą, tapdamas buhalteris, auditorius arba biržos makleris.

  Daugelis tarptautinių galimybių ir interneto pagrindu programos yra prieinamos teikti lanksčias ir patogias klases, kad tilptų aktyvų gyvenimą užimtas specialistų. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.