Keystone logo

14 Bakalauro studijos Programos į Gamtos mokslų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Gamtos mokslai
  • Žemės mokslų studijos
  • Gamtos mokslų studijos
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (14)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Gamtos mokslų studijos

Daug žmonių pasirenka ištirti į Geoscience bakalauro. Šis laipsnis apima griežtą mokymo geologijos nuo struktūros ir istorijos žemėje, per mineralų ir uolienų, stichinių nelaimių ir aplinkai.

Kas yra Geoscience bakalauras? Šis laipsnis dėmesys yra skirtas studentams, kurie planuoja tęsti karjerą išteklių geologijos ir aplinkosaugos klausimais. Pirminiai tikslai apima mokymosi Geologijos, inžinerijos, geofizikos, hidrologijos ir aplinkos mokslo pamatus. Ši programa pabrėžia teorinius geologija pagrįstas analizės problemų sprendimo metodus, būdus ir įgūdžius. Ji rengia asmenims tapti licencijuotų profesionalių geologai, asmeninius konsultantus išteklių pramonės arba tęsti savo studijas žemėje ar aplinkos mokslų. Tai nuodugniai programa leidžia studentams padidinti savo patirtimi į Geoscience srityje, dirbant visame pasaulyje specialistų, instruktorių ir bendraamžių.

Šios programos ir tyrimai yra naudingi tiems, kurie nori tobulėti savo karjerą ir mokytis aukštesnio lygio išsilavinimą. Kursai gali skirtis, tačiau centras pirmiausia struktūrinio geologija, hidrogeologija, Petrologija ir Geochemii. Kursinių apima fizika, geografines informacines sistemas, ekologija, evoliucinės biologijos, chemijos ir matematikos.

Institucijų visame pasaulyje ir visoje šalyje turi skirtingas sąnaudas jų kursus. Visi, kas domisi užsidirbti laipsnį, turėtų kreiptis tikras kolegijas apie kursų mokesčiai, registracijos išlaidas ir užtikrinti, kad programa atitinka savo tikslus.

Geoscience absolventai turi didelę paklausą ir turi puikias karjeros perspektyvas. Viena iš tokių sričių yra mineralinių išteklių žvalgyba ir gavyba. Baigiu taip pat gali dirbti energijos išteklius anglių ir naftos pramonėje. Be to, jie gali dirbti aplinkos apsaugos konsultantų mokslo organizacijų, vyriausybinių agentūrų, akademinių institucijų ir muziejų.Daugelis geologijos ieškoti ir tyrinėti gamtos išteklius, pavyzdžiui, naftos, požeminių vandenų, metalų ir mineralų. Kiti glaudžiai bendradarbiauti su aplinkos mokslininkų išsaugoti ir sutvarkyti aplinką.

Suinteresuoti asmenys turėtų imtis esminių žingsnių pasiekti savo laipsnį fizinį aktyvumą. Mūsų platus duomenų bazė yra idealus atspirties taškas studentams pradėti, tiek geografiniu, tiek išsilavinęs tyrinėti savo pasirinkimus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.