Keystone logo

0 Bakalauro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Reprodukcinė medicina Genetikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Reprodukcinė medicina
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (0)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Nė viena programa neatitinka jūsų paieškos kriterijų. Patikslinkite filtrus.

Clear filters

Bakalauro studijos Programos į Sveikatos priežiūra Reprodukcinė medicina Genetikos studijos

Pelningiausi genetikos bakalauro yra puiki galimybė tiems, kurie nori studijuoti įvairius požiūrius aplinkinių Stiprėjantis lauką genetika. Studijų programa orientuota į mokslinio tyrimo organizacijos, funkcijos, rekombinacija, reguliavimo ir perdavimo paveldima informacija visais sudėtingumo lygiais biologiniuose organizmuose. Studentai, gaunantys laipsnį genetika gali tapti klestinčia ir gerbiamas savo asortimentą pritaikomais įgūdžiais.

&nbsp

Kas yra genetikos bakalauras? Šis laipsnis yra tęstinis mokymas, kad bus aprūpinti studentus su žinių ir įgūdžių molekulinės biologijos ir genetikos teorija. Studentai taip pat sužinoti pagrindinius blokus genetikos įskaitant duomenų registravimą, analizę ir mokslo raštu. Be to, bakalauro laipsnį šioje srityje leidžia asmenims plėtoti intelektinius gebėjimus, reikalingus sėkmingam pasaulio genetikos srityje.

&nbsp

Yra daug priežasčių pasirinkti siekti genetikos programos bakalauro. Kursinių apima Mendelio genetikos chromosomų replikacijos ir struktūrą, mechanizmus genų reguliavimo, DNR remonto ir rekombinacija, epigenetinio reiškinių, lyties nustatymo, molekulinės evoliucijos ir genetinius sąveiką genomus.

&nbsp

Kaina skiriasi priklausomai nuo mokyklos, o programa ilgis svyruoja nuo trijų iki keturių metų. Labai svarbu, kad jūs pakankamai ištirti programą, siekiant užtikrinti, kad siūloma programa atitinka savo tikslus.

&nbsp

Absolventai yra didelė paklausa pozicijų, pavyzdžiui, vaidmenų universitetų, ligoninių, vyriausybės departamentų, mokslinių tyrimų institutų ir biotechnologijų pramonės skaičiaus. Studentai plėtos įgūdžių, reikalingų spręsti klausimus, susijusius su eksperimentinės analizės taikymo problemų sprendimo genetika.Kai mokiniai baigė su genetikos bakalauras, jie yra pasirengę pažangių studijų ar karjeros dalyvauja genomika ir pagrindines genetiką.

&nbsp

Daugelis vidaus ir tarptautinės variantai už iš universitetų įvairovė programą. Dabar naršo kursai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie gyvena atokiose vietovėse visame pasaulyje su ribota prieiga prie mokyklos. Web-based galimybės patenkinti asmenų, kuriems reikalinga lankstų darbo grafiką. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.