Keystone logo

137 Bakalauro studijos Programos į Geografijos mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Gamtos mokslai
 • Geografijos mokslai
Studijų sritys
 • Gamtos mokslai (137)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Geografijos mokslai

  Bakalauro laipsnis yra trejų ar ketverių metų programa, baigianti vidurinę mokyklą. Tai leidžia studentui siekti išsilavinimo specialioje interesų sferoje ir įgyti rinkodaros įgūdžių. Todėl padidėja geros darbo užmokesčio galimybės. Tai taip pat gali būti laipsnis magistro laipsniui.

  Kas yra bakalauras geografijos moksluose? Geografija yra žemės tyrimas, įskaitant žmones, kurie gyvena joje, aplinka ir natūralios ypatybės, tokios formos ir klimatas. Geografijos mokslų studentas gali užsiimti kartografijos, statistikos, pasaulio regionų ir žemės aplinkos kursais. Kursai gali turėti papildomų mokslo laboratorijų, kurios suteikia praktinės patirties. Daugumoje institucijų reikalaujama, kad vyresnysis kapinės projektas atitiktų mokslinius tyrimus, kuriuos atliko mokinys.

  Studentai, gaunantys bakalauro laipsnį geografijos moksluose, dažnai įgyja įgūdžių žemėlapio skaitymui, duomenų apdorojimui ir organizavimui. Visi šie įgūdžiai yra naudingi veiksmingam kasdienio gyvenimo valdymui.

  Kiekviena institucija, teikianti bakalauro laipsnį geografijos moksluose, turės savo mokslą ir mokesčius. Mokesčiai skirsis priklausomai nuo mokyklos buvimo vietos, reikalingų kreditų skaičiaus, ne visą darbo dieną ar visą darbo dieną, ir kitus veiksnius. Studentai turi atidžiai įvertinti išlaidas prieš registruodamiesi.

  Sėkmingi bakalauro absolventai geografijos mokslo programoje gali rasti darbą viešajame arba privačiame sektoriuje. Galima karjera apima kartografą, geografą, augimo planuotoją, laukinės gamtos valdytoją, parko meistriškumą ar mokytoją. Geografai gali tapti savivaldybių plėtros agentais. Taip pat yra universiteto ir kolegijos profesoriaus ar mokslininko pareigų. Daugelis karinių institucijų samdo geografus, karius ar civilius.

  Geografijos mokslų bakalauro įgijimas yra tiek vietos, tiek užsienyje. Internetinės programos puikiai tinka studentams, kuriems reikalingas lankstesnis grafikas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.