Keystone logo

16 Bakalauro studijos Programos į Globalios vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Vadybos studijos
 • Globalios vadybos studijos
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Globalios vadybos studijos

  Bakalauro laipsnis yra dažnai pirmas povidurinio programa, studentai pasirenka. Kadangi daugelis įmonių ir darbdaviai reikalauja bakalauro laipsnį, studentai naudojasi programos pasiruošti karjeros, kad jie tikisi gauti. Šios programos paprastai trunka apie ketverius metus užbaigti.

  Kas yra Global Management bakalauras? Kaip verslo pasaulyje ir toliau veikti pasaulinę platforma, studentams, kurių vietos kultūras, verslo papročius supratimo poreikį ir kalbos auga. Asmenys šią programą gali studijuoti problematikos apskaitos, rinkodaros, verslo vadybos ir finansų srityse. Jie taip pat gali būti įtraukti į kalbos studijas, kultūros studijų, ir tarp visuomenės ir verslo santykius.

  Iš mokosi bakalauro programos nauda gali apimti poveikio tarptautinio verslo specialistams, stažuočių pozicijas su vietos įmonėmis, kurios tarptautines operacijas, ir prieigą prie instruktorių ir verslo lyderių, kurie sėkmingai dirbančių šiame sektoriuje.

  Išlaidos, susijusios su įtraukimo į pasaulio valdymo programos gali būti gana skirtingi iš vienos mokyklos į kitą. Studijų ir mokesčiai gali turėti įtakos tų šalių, kuriose švietimo įstaigose melas. Tie, kurie domisi dalyvavimu programoje, turėtų kreiptis į mokyklas individualiai informaciją.

  Absolventai turėti galimybę naudotis tarptautinės karjeros. Jie dažnai pozicijas vietinėje zonoje su bendrovių, veikiančių tarptautiniu mastu. Tai suteikia absolventams su galimybių keliauti ir susipažinti su įvairių šalių ir kultūrų. Absolventai gali rasti darbą viešajame ir privačiame sektoriuose.Kaip pasaulio vadovu, absolventai dažnai turi galimybę mokyti darbuotojus, pikis produktai užsienio klientams ir dirbti, kaip žmogiškųjų išteklių vadovų tarptautiniu lygiu.

  Jei jus domina tapti šioje programoje studentas, peržiūri programos sąrašą galimybes. Su patogiu švino pavidalu, jūs gaunate prieigą prie atskirų mokyklų. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.