Keystone logo

15 Bakalauro studijos Programos į Bendrosios studijos Globaliosios Studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Bendrosios studijos
 • Globaliosios Studijos
Studijų sritys
 • Bendrosios studijos (15)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Bendrosios studijos Globaliosios Studijos

  Pasaulinės studijos laikosi holistinio požiūrio į mūsų pasaulio supratimą. Jame gilinamasi į socialinius, politinius, ekonominius ir kultūrinius globalių problemų aspektus, nagrinėjama, kaip jie veikia bendruomenes ir tautas. Pasinerdami į pasaulinius tyrimus, įgysite gilų supratimą apie įvairias jėgas, kurios formuoja mūsų pasaulį šiandien – nuo globalizacijos ir klimato kaitos iki migracijos ir tarptautinių konfliktų.

  Kai kurios įprastos temos, su kuriomis galite susidurti, yra: tarptautiniai santykiai ir diplomatija, pasaulinė ekonomika ir prekyba, žmogaus teisės ir politikos mokslai. Taip pat greičiausiai būsite paskatinti (jei to nereikės) mokytis užsienio kalbos ir dalyvauti studijų užsienyje programose, kurios suteiks jums tiesioginės patirties įvairiose kultūrose.

  Pasaulinių studijų laipsnis atveria kelią įvairioms karjeros galimybėms įvairiuose sektoriuose, leisdamas įsivaizduoti save įdomiuose vaidmenyse, pavyzdžiui, tarptautinės plėtros specialisto, diplomato, politikos analitiko ar humanitarinės pagalbos darbuotojo. Be to, daugelis absolventų pasirenka tobulinti savo žinias ir įgūdžius, siekdami aukštųjų laipsnių tokiose srityse kaip tarptautiniai santykiai, viešoji politika ar pasauliniai reikalai.

  Jei aistringai norite suprasti ir spręsti pasaulinius iššūkius, ši studijų sritis gali būti jūsų ideali vieta.

  Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.