Keystone logo

84 Bakalauro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Gyvūnų mokslų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Gyvosios gamtos mokslai
  • Gyvūnų mokslų studijos
Studijų sritys
  • Gyvosios gamtos mokslai (84)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Gyvūnų mokslų studijos

Daugumai bakalauro studijų programoms trunka ne mažiau kaip trejus metus ir gali užtrukti iki aštuonerių metų, kai lankotės ne visą darbo dieną. Kai kuriose bakalauro studijų programose mokiniams suteikiama galimybė vienu metu gauti kitų dalykų, nors šios programos paprastai yra ribotos ir gali būti labai konkurencingos.

Kas yra Gyvulininkystės bakalauro laipsnis? Priklausomai nuo programos, šis laipsnio tipas gali leisti mokslininkams sutelkti pastangas į savo pasirinktą gyvūną arba gali būti labai reguliuojamas. Dauguma šios disciplinos studentų atlieka keletą biologijos, chemijos ir genetikos lygių, nors daugelis programų taip pat apima aplinkos ir fizinius mokslus. Besimokantys paprastai susipažįsta su žemės ūkio ir gyvulininkystės valdymu pasitelkdami praktinius kursus, kurie dažnai apima darbą su gyvais gyvūnais. Be žemės ūkio verslo metodų studentai paprastai mokomi gyvūnų mityboje ir žemės ūkio tyrimuose.

Gyvūnų mokslų bakalauras dažnai gamina studentus, kurie yra metodiniai mąstytojai, taip pat gali etiškai valdyti žemės ūkio verslą ir palaikyti gyvulių sveikatą. Šie įgūdžiai paruošia studentus aukštesniojo išsilavinimo keliui ir gali suteikti įvairias karjeros galimybes.

Koledžo kaštų sąnaudos turėtų būti proporcingos, o tikėtinos pragyvenimo išlaidos turėtų būti panaudotos, nes jos gali turėti įtakos studentų sėkmei ir komfortui. Kreipkitės į potencialias mokyklas, kad gautumėte mokymosi informaciją, ir sužinokite daugiau apie galimas finansinės pagalbos programas.

Nuo žemės ūkio paskirties žemių iki įmonių laboratorijų, tie, kurie baigė bakalauro studijas "Gyvūnų mokslai", dažnai yra kvalifikuojami dirbti įvairiose aplinkose. Nesvarbu, ar moksliniai tyrimai atliekami kaip žemės ūkio mokslininkai, dirbantys veterinarinėje medicinoje, ar pasisakydami už aplinkos išsaugojimą, studentai gali naudotis techniniais įgūdžiais, įgytais iš jų išsilavinimo. Gyvulininkystės valdytojai, gyvulininkystės mokslininkai, gamybos vadovai, gyvūnų pardavimo specialistai ir veislių analitikai yra keletas daugybės darbo užmokesčių, kuriuos galima gauti šios programos absolventams.

Kaip ir dauguma moksliškai pagrįstų laipsnių, "Gyvūnų mokslų bakalauras" retai gali būti lankomas nuotoliniu būdu, nors kai kurios programos gali leisti studentams baigti paskaitų kursus internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.