Keystone logo

9 Bakalauro studijos Programos į Išmaniojo verslo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Verslas
 • Verslo studijos
 • Išmaniojo verslo studijos
Studijų sritys
 • Verslas (9)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Išmaniojo verslo studijos

  Studentai domisi kompiuterių mokslo, analizės ir informacinės sistemos įmonėse dažnai pasirenka dirbti į Business Intelligence bakalauro. Ši bakalauro studijų programa suteikia dalyviams su projektavimo ir valdymo informacijos apdorojimo sistemų verslo aplinka supratimą.

  Kas yra Business Intelligence bakalauras? Verslo analitikos laipsnis sujungia sąvokas iš kompiuterių mokslo, duomenų tvarkymo ir finansai. Studentai studijų programą kurti stiprią sistemą ir tinklo administravimo, programavimo ir duomenų bazių įgūdžius, mokytis, kaip šiose srityse taikyti verslo aplinka ir finansinių operacijų. Dalyviai gali sutelkti dėmesį į techninio kelyje, pasirinkdami nuodugniai inžinerijos, programinės įrangos kūrimas ir duomenų bazių valdymo užsiėmimuose. Kita vertus, studentai, besidomintys daugiau verslo pusės programos gali sutelkti dėmesį į verslo analizės, aukšto lygio dizaino ir finansų sąvokas.Visi absolventai palikti programą su verslo klase ir techninis projektas darbo tinka magistrantūros studijų ar karjeros analizės pagrindą.

  Studentai, kurie nori gerai suapvalinti išsilavinimą technologijos ir verslo naudai iš verslo analitikos laipsnį. Klasės pasiūlyti įgūdžių, kurie yra skubiai reikia šiandienos verslo aplinkoje mišinys. Programos absolventai yra gerai ne tik apie kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų, bet ir su finansų sektoriaus sąvokomis ir kaip analizė gali būti naudinga verslo aplinka.

  Ilgis laiko užtrunka baigti bakalauro laipsnį skiriasi priklausomai nuo atskirų programos reikalavimus ir mokslą skiriasi įvairiose institucijose. Suinteresuoti studentai turėtų paklausti apie kiekvienos institucijos laiko ir finansinių reikalavimų.

  Verslo analitikos studijų savininkai yra didelė paklausa daugelyje pramonės šakų.Jų įgūdžiai gali būti naudojamas tinklo administravimo ir informacinių sistemų projektavimo, duomenų bazių valdymo ir sistemų analizė. Organizacijos taip pat reikia programos absolventų žinių verslo pusėje technologijos, sukurti verslo analitikai, techninės dokumentacijos specialistų, konsultantų, projekto vadovų ir technologijų veda paklausą. Studentai, kurie orientuoti į analytics ras pozicijas besiformuojančios srityje didelių duomenų analitikų įvairovė.

  Būsimieji studentai gali rasti su verslo analitikos kursinių ir dėmesio, kad tinka jų interesus, ieškant mūsų didelę duomenų bazę mokyklų instituciją. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.