Keystone logo

15 Bakalauro studijos Programos į Išteklių vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Tvarumo studijos
 • Aplinkos tvarumas
 • Išteklių vadybos studijos
Studijų sritys
 • Tvarumo studijos (15)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Išteklių vadybos studijos

  Bakalauro laipsnis įgyjamas studentų bakalauro studijų karjeros pabaigoje ir paprastai suteikiamas pagrindas pradinio lygio pareigybes konkrečiose karjeros srityse arba magistrantūros studijų galimybes. Kvalifikacinį laipsnį galite gauti iš koledžo ar universiteto, paprastai reikia apie 120 kreditų valandų.

  Kas yra išteklių vadybos bakalauras? Šis laipsnis yra skirtas suteikti studentams metodus, reikalingus saugiai ir atsakingai dirbti su ištekliais, tokiais kaip gamtinės dujos, vanduo ir kitas žemės naudojamas turtas, naudojamas kasdieniame gyvenime įmonėms ir asmenims visame pasaulyje. Kai kurie iš kursų studentų gali būti tikimasi baigti apima biologijos, chemijos, ekonomikos, aplinkosaugos studijas, geografiją ir pagrindinius kursus, pavyzdžiui, matematikos ir kalbos menus.

  Studentai, studijuodami, greičiausiai išmokys geriau taupyti išteklius ir sumažinti jų poveikį aplinkai tiek darbe, tiek savo namuose. Jie taip pat gali kurti komandinio darbo įgūdžius ir pagerinti bendravimo būdus. Šie įgūdžiai gali būti taikomi ir profesiniame pasaulyje, ir dalyvių asmeniniame gyvenime.

  Šios studijų programos išlaidos labai skirtingos skirtingose ​​šalyse ir mokyklose, taigi būtina, kad būsimieji studentai atliktų šiek tiek mokslinius tyrimus prieš pamokinę mokyklą. Kaina taip pat gali keistis priklausomai nuo to, ar klases imamasi internetu ar asmeniškai.

  Kadangi išteklių išsaugojimo pastangos dabar yra visada aukštos, užimtumo absolventams šioje srityje gali būti lengvai prieinama daugelyje pasaulio šalių. Kai kurie karjeros laipsnio turėtojai gali pasirinkti iš aplinkosaugos mokslo darbuotojo, mokytojo, aplinkos žurnalistų, ekologinių restauratorių, energetikos arba išteklių valdytoja privačiose pramonės šakose arba viešųjų paslaugų ar aplinkos politikos kūrimo srityje. Daugumoje šio laipsnio pozicijų yra didelis dėmesys energijos ir išteklių išsaugojimui ilguoju laikotarpiu.

  Vietiniai ir tarptautiniai kursai puikiai tinka studentams, ieškantiems tradicinės kolegijos patirties, o internetiniai kursai gali suteikti studentams užimtus grafikus daugiau laisvės. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.