Keystone logo

56 Bakalauro studijos Programos į Inžinerijos vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos studijos
  • Inžinerijos vadyba
Studijų sritys
  • Inžinerijos studijos (56)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Inžinerijos vadyba

Bakalauro laipsnį inžinerijos valdymo gali būti studentui, kuris nori siekti bakalauro programą, kuri sujungia žinias techninės pusės inžinerijos su analize jos socialinių programų ir pasekmių.

Kai tiriant povidurinio mokslo laipsnio programas, studentų gali paprašyti, kas yra inžinerijos vadybos bakalauras? Ši studijų kursas suteikia platų pagrindą klasių nukreiptos į lydant patirtinį žinių inžinerijos ir verslo valdymo įgūdžius. Tipiškas mokymo gali būti matematikos ir gamtos mokslų kursus, pavyzdžiui, akmenų, fizikos ir chemijos. Gali būti fokusavimo, taip pat apskaitos, verslo finansavimo, išlaidų kontrolės, komandos formavimo ir kritinės sistemų analizė. Bakalauro kursas gali parengti absolventus civilinėse, mechaninių ir elektros inžinerijos lyderio pozicijas.

Pagrindinė nauda šiai studijų programos pobūdžio, gali būti jos apimtis ir lankstumas ateities karjeros taikymo.Mišinių praktinius rankas ant švietimo inžinerijos su giliai suprasti valdymo metodus ir analizės gali skolinti platų apeliaciją šioje programoje visoje pramonės rūšies.

Mokesčiai, susiję su priėmimo ir mokslą gali skirtis, priklausomai nuo programos. Geriausias būdas sužinoti apie išlaidų kreiptis į instituciją tiesiogiai.

Absolventas bakalauro inžinerijos valdymas gali būti pasiruošęs pradėti karjeros projektų valdymo, kaip kokybės užtikrinimo vadovu, gamybos inžinerijos vadybininkas, sistemos inžinierių, valdytojas ar vertė inžinerijos vadybininkas. Yra daug galimybių, taip pat profesionaliu licencijavimo ir sertifikavimo mokymai. Inžinerijos vadybos laipsnis gali būti idealiai tinka į projekto analizė, operacijų ar kokybės kontrolės padėtį. Kritinis mąstymas ir ryšių fonas gali būti naudinga, pardavimų, rinkodaros ar žmogiškųjų išteklių karjerą.

Inžinerijos vadybos laipsnis gali atverti kelius į stimuliuoti karjerą įvairovė. Jis turi tarptautinę reikšmę studentams, kurie nori įveikti sunkiai mokslo ir bendravimo įgūdžius tarnyboje sukurti ir išlaikyti gamybos metodus su teigiamu poveikiu. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.