Keystone logo

38 Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Informacijos vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Vadybos studijos
 • Informacijos vadybos studijos
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (38)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Informacijos vadybos studijos

  Daug žmonių dirbti į informacijos valdymo bakalauro ištirti ir praplėsti žmogaus ir technologinių elementų informacines sistemas. Šis laipsnis suteikia vertingų įžvalgų į informacijos paslaugų pramonės spektrą, sutelkiant dėmesį į galutinių vartotojų poreikius sukurti lanksčią ir labai nešiojamų rinkinį įgūdžių 21-ajame amžiuje vietoje.

  Kas yra informacijos valdymo bakalauras? Laipsnis yra skirtas studentams, kurie planuoja tęsti valdant karjerą techniniai įgūdžiai sąlyga siekiant prižiūrėti, informacinių sistemų, įskaitant telekomunikacijų, bevielio ryšio ir kitų tinklų technologijų įvairovė. Ji pabrėžia konkretų akademinį ir profesinį rengimą į informacijos saugumo drausmės. Programa suteikia dalyviams plataus Įvadas į informacijos valdymo, paslaugų ir technologijų, kartu su stipriu laisvųjų menų ir mokslų pamatų.Studentai mokosi efektyvius metodus rasti informaciją ir pasiekite poreikius, kad trūksta projektuoti ir valdyti sistemas, kad atitiktų tuos reikalavimus.

  Šios programos ir tyrimai yra naudingi tiems, kurie nori tobulėti savo karjerą ir mokytis aukštesnio lygio išsilavinimą. Kursai gali skirtis, tačiau centras pirmiausia informacinių technologijų, mokslinių tyrimų ir rinkodaros. Kursinių apima tyrimus, baigtinių matematikos, žiniasklaida, etika, telekomunikacijų ir įmonės architektūra.

  Institucijos įvairaus išlaidas šioje programoje, kuris trunka trejus ketverius metus užbaigti. Visi, kas domisi užsidirbti laipsnį, turėtų kreiptis tikras kolegijas apie kursų mokesčiai, registracijos išlaidas ir užtikrinti, kad programa atitinka savo tikslus.

  Po individualus gauna informacijos valdymo laipsnį, jie gali susirasti darbą į karjeros skaičių. Viena iš tokių sričių yra projektų valdymo, kur absolventai prižiūrėti informacines sistemas ir sukurti informavimo politiką.Be to, jie gali dirbti kaip tinklo ir sistemos vadovams, interneto dizaineriai, duomenų bazių vadovų ir informacijos saugumo konsultantais. Karjeros galimybės yra neribotos, įskaitant darbo finansų įstaigų, vyriausybinių agentūrų ir švietimo arenoje.

  Suinteresuoti asmenys turėtų imtis esminių žingsnių pasiekti savo laipsnį informacijos valdymo. Mūsų platus duomenų bazė yra idealus atspirties taškas studentams pradėti, tiek geografiniu, tiek išsilavinęs tyrinėti savo pasirinkimus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.