Keystone logo

22 Bakalauro studijos Programos į Investicijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Ekonomikos studijos
 • Investicijos
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (22)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Investicijos

  Bakalauro laipsnis suteikiamas studentams, kurie baigė bent 120 semestro kredito valandos darbo per savo bakalauro programą. Šis laipsnis dažnai suteikia atvykti į pageidaujamų profesinės pozicijas. Ji dažnai reikalauja studijų programų iki studentai gali gauti leidimą. Šis laipsnis gali būti laikomas tramplino ateities galimybes.

  &nbsp

  Kas yra investicijų bakalauras? Ši unikali bakalauro programa siūlo tiesioginį dėmesio įgūdžių, reikalingų sėkmingai dalyvauti investicijų pramonei. Be apimanti bendrojo lavinimo kursus, temos gali apimti ryšius, kompiuterio naudojimo ir programas, matematika verslui, sociologijos, programavimas, kritinio mąstymo ir mokslinių tyrimų, kultūros studijų, politikos, verslo teisės, tarptautinės ekonomikos ir mikro ir makroekonomika.

  &nbsp

  Baigusių šią programą yra gerai išmanantis kapitalo rinkose, rizikos draudimo fondai, vertybinių popierių portfelio valdymo ir pinigų valdymas. Su įgūdžių jie sukūrė per tyrimo metu, šie studentai yra pasirengę iš anksto konkurencingoje pramonės. Studentai dažnai skiriamas holistinį požiūrį link finansams jų bendrų tyrimų su investicijų dėmesio, kaip jie pažangą per programa.

  &nbsp

  Išlaidos, susijusios su mokosi šioje bakalauro programoje gali būti labai skiriasi nuo vienos mokyklos į kitą. Tai ypač aktualu, kai mokyklų visoje šalies sienų palyginti. Kontaktai mokyklos individualiai gauti konkrečius duomenis.

  &nbsp

  Absolventai turėtų rasti daug galimybių darbo su privačių įmonių, rinkodaros ir konsultavimo įstaigų, valstybinių įstaigų ir tarptautinių organizacijų. Jie gali dirbti, kad privačios įmonės ar visuomenės grupėms.Kai absolventai rasti darbą su bankais ar švietimo įstaigose. Darbo pavadinimai gali apimti investicijų analitikas, finansų patarėjas, patarėjas investicijų, pinigų vadybininkas, bankininkas ir remisier.

  &nbsp

  Tie asmenys, kurie nori dalyvauti investicijų pasaulyje gali pažvelgti jų švietimo perspektyvas su programos sąrašą pagalba išvaizdą. Daugiau nebeparduodama forma pateikiama jūsų patogumui. Jei esate tikintis prisijungti prie šios konkurencingos ir įdomų karjerą, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.