Keystone logo

10 Bakalauro studijos Programos į Islamo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Humanitariniai mokslai
 • Teologija
 • Islamo studijos
Studijų sritys
 • Humanitariniai mokslai (10)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Islamo studijos

  Su bakalauro laipsnį iš akredituotos įstaigos, galite sekti karjeros ir studijų takai įvairovę, įskaitant gavimo magistro laipsnį. Jos dažniausiai yra reikalinga platų karjeros galimybes. Bakalauro laipsnis trunka nuo trejų iki penkerių metų užbaigti.

  Tiesiog kas yra islamo studijų lygiai bakalauras? Tai platus laukas, kuris sutampa su daugeliu disciplinų nuo teologijos socialinės politikos. Laipsnis suteikia patirties ir įgūdžių tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie musulmonų kultūrą ir istoriją, tiek saviškius "ir" pašaliečių perspektyvų. Studentai paprastai išmokti atlikti sociologinius tyrimus iš kultūriškai jautrių požiūriu. Arabų kursai dažnai yra bendri reikalavimai laipsnį, taip pat, kurie padės mokiniams įsitraukti ir analizuoti islamo tekstus Saprotamība.

  Asmenys, turintys islamo studijų bakalauras paprastai gauti būtiną kritinį mąstymą, rašymo ir kalbos įgūdžius, kurie padės jiems tobulėti jų tolesnio švietimo ar karjeros siekiai. Jie taip pat išmoks tarpkultūrinį supratimą, kuris yra pagrindinis komponentas politinių ir diplomatinių pastangų.

  Priklausomai nuo institucijos ir ar yra prisijungę galimybės, mokslą kainos labai skiriasi tarp mokyklų. Jūs norite visiškai ištirti, kas mokyklos turi pasiūlyti kalbėdamas su priėmimo pareigūnas, kuris gali nukreipti jus teisinga kryptimi.

  Pirmieji laipsnį Islamo tyrinėjimai gali sukelti įvairių karjeros. Vienas gali sekti raštinių užsiėmimų ir vadovauti savo bendruomenes religinės praktikos. Kiti darbai apima tarptautinę politiką, kur abipus kultūros, diplomatiniai santykiai vaidina vis svarbesnį vaidmenį pasaulio politikoje formuojant.Daugelis ne arabų garsiakalbiai naudoti laipsnį išmokti kalbą norint tapti vertėjų ar kultūros tyrėjai.

  Islamo tyrinėjimai yra plati ir daugiakultūrėje disciplina su programomis visame pasaulyje. Jei jus domina uždirbti savo laipsnį, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.