Keystone logo

2 Bakalauro studijos Programos į Italų kalbos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Humanitariniai mokslai
  • Kalbos studijos
  • Italų kalbos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Italų kalbos studijos

Bakalauro laipsnis italų duos besimokančiajam labai išvystytą meistriškumą italų kalba, taip pat didelę žinių apie istoriją ir kultūrą Italijoje. Laikydami laipsnį šioje srityje gali padėti pasiruošti susijusių karjeros veislės arba pasirengę jums už karjerą į magistro programą.

Jums gali būti įdomu, kas yra italų bakalauras? Ši programa yra apie keturis metų ilgio ir paprastai apima dvejų metų bendrojo lavinimo užsiėmimuose, apimančias įvairius dalykus. Viršutinė lygio kursinių susiję su pagrindine savaime apima temas Italijos žodyno, gramatikos, sudėtį, ir pokalbis. Italų literatūra ir kinas, taip pat kursai, susiję su kultūros ir civilizacijos Italijos šalyje, taip pat paprastai dalį pagrindinio ugdymo programą. Daugelis universitetų taip pat siūlo studijuoti užsienyje patirtį Italijoje.

Studentai siekia bakalauro laipsnį italų dėl įvairių priežasčių.Tai gali būti labai naudinga tiems, kurie planuoja karjerą tarptautinių santykių, meno istorijos, arba lingvistika. Be to, Italijos yra ketvirtas dažniausiai kalbama užsienio kalba per JAV namų, už 2.000 JAV surašymo biuro tyrime. Jis yra vienas iš turtingiausių pasaulio demokratijų, todėl svarbu, kad tarptautinio verslo.

Yra daug veiksnių, kurie daro įtaką gauti bakalauro laipsnį italų, įskaitant programos trukmė išlaidas. Būtinai tyrimų mokyklą kruopščiai, siekiant užtikrinti, kad atitinka visus jūsų poreikius, prieš įtraukiant į bet kokią programą.

Absolventai yra Italijos programos bakalauras gali ištirti daug įvairių karjeros galimybes. Kai pasirinkti tapti vertėjų, o kiti ištirti pozicijas, kaip valdymo analitikų ar kelionių agentų. Treti pasirinkti siekti pažangių akademinių studijų srityje, ir toliau valdyti savo žinias apie italų kalbos, istorijos ir kultūros.

Yra tarptautinių galimybių ir lankosi klasės siūlomi į Italijos bakalauro laipsnį. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.