Keystone logo

14 Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Jūrų vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Vadybos studijos
 • Jūrų vadyba
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (14)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Vadybos studijos Jūrų vadyba

  Bakalauro laipsnį siūlo studentams prasidedantiems savo aukštąjį išsilavinimą. Atsižvelgiant dauguma mokinių tarp trijų ir penkių metų baigtas, kursinių gali apimti platų temų ir įtraukti stažuotes ar praktikumų.

  Kas yra jūrų vadybos bakalauras? Jūrų verslas yra sudėtingas dalykas įtraukiant santykius tarp didelių korporacijų ir skirtingų tautų. Daugelis prekių yra pagrindiniai kasdienio gyvenimo ir gerovės žmonių visame pasaulyje vežami bent iš dalies per jūrą. Kursai įvairių jūrų valdymo kurso bakalauro gali tyrinėti tokias temas, kaip dabartinius įvykius laivybos kartu su finansavimo ir teisinių aspektų jūros prekyboje. Programos pasiūlyti įvairaus galimybes sąveikos su nustatytais verslo ar prekybos, o kai mokyklose taip pat siūlome kelionės galimybes studentams.

  Studijų programos šiuo klausimu paprastai suteikti studentams su priemonėmis, būtinomis siekiant ištirti pranešimų į jūrų verslą.Tai gali padaryti geriau juos verslininkams ir paruošti juos pažangių verslo laipsnių.

  Kaip ir daugelis laipsnių, susijusių su verslu, gauti bakalauro jūrų valdymo gali ateiti už didesnę kainą, nei pasiekti įgaliojimai kitose studijų srityse. Dėl dispersijos tarp institucijų ir šalių, kontaktuojančių konkrečias mokyklas paprastai bus vienintelis būdas patvirtinti viena iš šių programų išlaidų.

  Laipsnis yra svarbus žingsnis link daugelio karjeros, kad sutelkti dėmesį į laivybos ir uostų. Studentas su verslumo dvasią, patirtį ir kolegijų įgaliojimai galėtų dirbti kaip konsultantas konsultuoja įmones ir laivų savininkams prabangiau taškų laivybos praktikos arba logistikai. Daugelis rūšių pozicijas, pavyzdžiui, pardavimų sąskaitos vykdomosios ar jaunesniojo logistikos analitikas tapti labiau prieinama gavęs jūrų valdymo laipsnį. Organizacijos, kurios dirba asmenis su šių laipsnių diapazone nuo mažų įmonių iki nacionalinių vyriausybių.

  Pasirinkimas tarp didžiųjų mokyklų gali būti sunku, todėl pirmas žingsnis dažnai rasti gerą apžvalgą savo galimybes. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.