We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

7 Bakalauro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Žemės ūkio mokslai Kaimo plėtros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Gyvosios gamtos mokslai
  • Žemės ūkio mokslai
  • Kaimo plėtros studijos
Studijų sritys
  • Gyvosios gamtos mokslai (7)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Gyvosios gamtos mokslai Žemės ūkio mokslai Kaimo plėtros studijos

Visame pasaulyje yra daug kaimo bendruomenės, kurios neturi prieigos prie tinkamų žemės ūkio ar ekonominių išteklių. Į kaimo plėtros bakalauras suteikia jums įgūdžių, reikalingų paversti šias vietas į žemės ūkiui produktyvių regionuose.

Kas yra kaimo plėtros bakalauras? Programos tikslas yra suteikti jums su metodais, kurie gali būti naudojami siekiant pagerinti sveikatą ir ekonomiką kaimo bendruomenei. Per savo studijas, žinoma, jūs išmoksite kaip įdiegti darnaus vystymosi strategijas. Jūs taip pat imtis keletą kursų geografijos, ekonomikos, ir vyriausybė. Kai kurios programos reikalauja pasirinkti koncentraciją, kaip antai bendruomenės sveikatos ir gerovės ar gamtinių išteklių plėtrai.

Įgūdžių jums įsigyti iš programos gali būti naudojamos siekiant padėti besivystančioms bendruomenes visame pasaulyje. Jūs galite padėti šiems regionams klestėti, suteikiant jiems įrankius, reikalingus sukurti tvarią ekonomiką.Jūsų žinios apie žemės ūkio ir ekonomikos gali būti taikoma įvairių profesijų ir užtikrinti darbą neturėtų būti sunku.

Bakalauro laipsnis trunka maždaug ketverius metus užbaigti, nors kai kurie studentai užbaigti taip mažai, kaip trys programą. Savo švietimo sąnaudos skiriasi iš mokyklos į mokyklą. Prieš taikant programą, jums reikia mokslinių tyrimų Koledžo mokslą ir mokesčiai patikrinti, kad jūs galite sau leisti lankomumo išlaidas.

Kaimo plėtros programos įteigti jums perleidžiamųjų įgūdžių skaičių, ir yra daug darbdaviai, kurie gali vertinti savo išsilavinimą. Studentai dažnai imtis pozicijas su savivaldybių, žuvininkystės, turizmo agentūros, sveikatos korporacijų, federalinių agentūrų, ir ne pelno organizacijos. Taip pat įprasta, kad absolventai dirbti organizacijų, kurios specializuojasi maisto produktų prekybos ir pasaulinės plėtros klausimais.

Yra daug kolegijų visame pasaulyje, kurie siūlo programas kaimo plėtrai. Jei esate pasiruošęs padėti kaimo bendruomenėms suklestėti, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.