Keystone logo

28 Bakalauro studijos Programos į Kasybos inžinerija 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Inžinerijos studijos
 • Civilinė inžinerija
 • Kasybos inžinerija
Studijų sritys
 • Inžinerijos studijos (28)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Kasybos inžinerija

  Bakalauro yra akademinis laipsnis programa siūlo kolegijose ir universitetuose, kurie paprastai trunka apie tris-keturis metus visu etatu mokyklinio gauti. Pelningiausi ketverių metų laipsnį dažnai gali suteikti studentams įgūdžių ir žinių, jie turi patekti į darbo rinką arba tęsti mokslus ir siekti magistro laipsnį.

  Kas yra kasybos inžinerija bakalauras? Ši mokymo programa moko programos dalyviai, kaip projektuoti ir kurti kasyklose, kurios yra fiziškai saugus, taip pat aplinką atsakingas. Studentai mokosi, kaip naudoti matematikos, inžinerijos ir mokslo išspręsti esamas problemas ir padėti išvengti problemų ateityje, ir jie taip pat studijuoti minų ventiliacija, roko susiskaidymo, žemės matavimai, ir medžiaga padėti kasyklos atlikti saugiai ir ne piko efektyvumą.

  Priėmimo bakalauro laipsnį kasybos inžinerija, gali būti labai naudinga mokslininkams.Jie gali gauti specializuotą išsilavinimą apie geologiją, termodinamikos ir kasybos, ir jie taip pat galėtų pagerinti savo įgūdžius kritinio mąstymo ir duomenų analizė. Tai padeda suteikti studentams žinių, kad jie gali naudoti savo ateities karjerą turtus.

  Kaina užsidirbti kasybos inžinerija bakalauras gali priklausyti nuo mokyklos buvimo vietos, akademinės programos trukmė ir kiek laiko užtrunka mokslininkas užbaigti jo ar jos laipsnį. Kadangi išlaidos gali skirtis, studentai yra skatinami kalbėti su savo potencialiems mokyklose gauti informaciją apie išlaidų lūkesčius.

  Tie, kurie baigė su bakalauro laipsnį kasybos inžinerija dažnai pasirengę patekti į darbo rinką, kaip mano operatorių ir mano vadybininkai. Studentai taip pat gali būti suteikta rasti karjerą mano dizainas, minų gamybos, minų produktų rinkodaros ar verslo kasybos valdymo ir patarti.Pelningiausi bakalauro laipsnį taip pat leidžia studentams galimybę grįžti į mokyklą ir užsidirba magistro laipsnį susijusioje srityje, jei jie pasirenka.

  Jūsų geografinė padėtis nebėra siekti savo išsilavinimą, nes daugelis mokyklų siūlo nuotolinį mokymąsi naudojant nuotolinio mokymosi klasių veiksnys. Norėdami pradėti savo švietimo karto, ieškoti žemiau savo programą ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.