Keystone logo

6 Bakalauro studijos Programos į Kepėjų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Maisto ir gėrimų studijos
 • Kulinarijos menas
 • Kepėjų studijos
Studijų sritys
 • Maisto ir gėrimų studijos (6)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Kepėjų studijos

  Norėdami gauti bakalauro laipsnį, studentai imasi įvairių kursinių darbų, o tada sutelkti dėmesį į tam tikrą studijų sritį. Šie laipsniai paprastai reikalauja kelerių metų ir gali sujungti formalųjį mokymą su praktiniu mokymu. Absolventai turi turėti pakankamai įgūdžių, kad galėtų atlikti aukštesnį lygį nei kandidatai, turintys laipsnius ar atitinkamą patirtį.

  Kas yra kepimo bakalauro laipsnis? Kursinis darbas šioje srityje apima mokymą meno ir mokslo gaminti kepinius. Studentai mokosi apie įvairius maisto gaminimo ingredientus ir procedūras. Jie gali specializuotis tam tikros kepimo rūšies, pavyzdžiui, pyragaičių, duonos, pyragaičių ar glitimo neturinčių metodų.

  Kepimo bakalauro studijuojantys studentai įgyja gebėjimų, kurių jie turi siekti sėkmingai, be bendrųjų gebėjimų. Ateinantys kepėjai išmokys sekti instrukcijas, valdyti laiką ir inventorizaciją bei apskaičiuoti derlingumą. Oficialus mokymas rengia absolventus, kurie nuolat kuria vartotojams patinkančius produktus.

  Kepimo bakalauro laipsnis kainuoja priklausomai nuo institucijos. Šios studijų kryptys siūlo bendri universitetai, kulinarijos ar svetingumo mokyklos, o būsimieji studentai gali norėti palyginti išlaidas kiekvienai galimybei. Dauguma dieninių studijų programų trunka ketverius metus, tačiau gali būti ir paspartinti planai.

  Baigusiems bakalauro laipsnį kepimo gali būti naudojami kaip kepėjai ar konditerijos virėjai. Kai kurie kepėjai parduoda daiktus karštu iš orkaitės, o kiti gamina paruoštus ar paruoštus bake produktus parduotuvėms, įmonėms ar institucijoms. Aukštojo mokslo kvalifikacinis laipsnis priklauso nuo to, kokius kepimo būdus jis įgis. Kepimo programos taip pat gali suteikti verslo pagrindų mokymus, kad studentai galėtų paruošti savo kepyklą arba valdyti esamas operacijas.

  Universitetai ir kulinarijos mokyklos visame pasaulyje siūlo Bachelor in Baking programas. Internetiniai kursai gali apimti studijų receptus ir žiūrėti vaizdo įrašus ir reikalauti, kad mokiniai praktikuotų namuose ar licencijuotoje įstaigoje. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos administracijos biuru, užpildydami švino formą.