Keystone logo

200 Bakalauro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Kibernetinis saugumas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Technologijų studijos
  • Informacinių technologijų studijos
  • Kibernetinis saugumas
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (200)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Kibernetinis saugumas

Į kibernetinio saugumo programos bakalauras moko studentus, siekiant nustatyti kompiuterinės sistemos pažeidžiamumą, pripažinti skaitmeninio išnaudojimo ir užkirsti kelią arba atitaisyti. Absolventai yra pasirengę išvengti kibernetinių atakų ir įgyvendinti apsaugos priemones platų nustatymų, kurie susiję su kompiuterių sistemų ir slaptus duomenis.

Kas yra kibernetinio saugumo bakalauras? Ši bakalauro laipsnis rengia studentus kelią, aptikti ir pašalinti kompiuterio saugumo spragas. Piratai atlikti kibernetines atakas atidaryti ar manipuliuoti jautrią saugomi organizacijos duomenų bazių informacija. Programos dalyviai, sukurti tvirtą žinių bazę tinklo saugumą, kriptografija, programų saugumo, e-komercija ir interneto saugumo, duomenų bazių valdymo ir saugaus aparatūros sistemų projektavimo. Šie įrankiai leidžia studentams kurti apsaugotus skaičiavimo sistemas korporacijos, ligoninėse, valdžios įstaigų ir karinių bazių.Absolventai turėti įgūdžių rasti sistemos pažeidžiamumą, o statybos sprendimai išvengti kenkėjiškų atakų ir kriminalistikos žinių parodyti, kur ėmėsi išpuolių ir nustatyti jų kilmę.

Studentai naudos iš ekspozicijos papildomų specializuotų saugumo klausimais informacinių sistemų ir aparatūros Be pagrindinių kompiuterių mokslo ir sistema administravimo kursus. Dalyviai rasti šią pažangią įgūdžių rinkinį, kad būtų naudinga ieškant karjeros galimybes saugioje tinklų, e-komercija, jautriai vyriausybės ar karinių programų ir daug kitų prestižinių technologijų pozicijas.

Ši bakalauro studijų programa paprastai trunka trejus ar ketverius metus. Tačiau, laikas ir mokslą svyruoja priklausomai nuo atskirų programų politiką. Asmenys, suinteresuoti, kad kibernetinio saugumo laipsnį galima tirti kiekvieną instituciją sužinoti daugiau apie programą trukmę ir studijų išlaidoms padengti.

Programos absolventai turi platų karjeros galimybes.Pozicijos, kurios naudoja specializuotą įgytas žinias iš kibernetinio saugumo programos apima tinklo saugumo inžinierius, sistemos analitikai, sistemos saugumo konsultantai, duomenų bazių apsaugos administratoriai ir programinės įrangos architektų. Specializuota kriptografę bei skaitmeninių teisių profesinės pozicijos taip pat galima absolventų. Šios pozicijos gali būti randamas viešojo ir privataus sektorių, egzistuojantys verslo aplinkoje ir nacionalinių, valstybinių ir vietos valdžios institucijomis.

Asmenys, suinteresuoti kibernetinio saugumo rasite tinkamą instituciją vykdyti savo laipsnį ieško mūsų didelę duomenų bazę mokyklose. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.