Keystone logo

55 Bakalauro studijos Programos į Kompiuterinė animacija 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Menų studijos
 • Animacija
 • Kompiuterinė animacija
Studijų sritys
 • Menų studijos (55)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Kompiuterinė animacija

  Bakalauro laipsniai yra pasiekiami laipteliai aukštesnei akademinei bendruomenei arba didesnė patirtis šioje srityje. Jie dirba, kad padėtų naujiems žmonėms rasti darbo vietas, ir leidžia patyrusiems žmonėms formaliai įrodyti savo žinias už didesnius atlyginimus.

  Kas yra kompiuterinės animacijos bakalauro laipsnis? Šis laipsnis tinka jums, kad turite išsamių žinių apie tai, kaip naudoti kompiuterinę programinę įrangą animuotam menui kurti. Specializacijos nustato, ar kursas yra Mokslo bakalauras arba priklauso meno kategorijai. Programos gali daugiausia sutelkti į kompiuterių programinę įrangą ir techninį kompiuterinių vaizdų procesą arba naudoti kompiuterines priemones vaizdų kūrimui. Kursai meno istorijoje, dizainas, 2D ir 3D menas reikalingi daugumoje universitetų, siūlančių šį laipsnį. Vaizdo efektai ir redagavimas taip pat yra naudingos šio didžiojo klasės.

  Kompiuterinė animacija - tai laukas, kuris labai vertingai vertina ryšius. Mokymasis tinkle tarp lauko narių rengia studentus darbo medžiams po baigimo. AutoCAD ir kitų 3D modeliavimo programų meistriškumas, taip pat meninių pagrindų žinios yra gyvybiškai svarbios daugumai animacijos darbų.

  Kompiuterinės animacijos bakalauro laipsniai yra labai ekonomiški. Vieta padeda nustatyti mokymosi kainą kartu su metų skaičiumi, kurį planuoja lankyti moksleivis. Dauguma studentų reikalingi trys ar ketveri metai.

  Šis laipsnis suteikia savo absolventus daugeliui animacinių studijų darbų. Simbolių dizaineris, 3D modelis ir režisierius yra darbo vietos, kurias galima rasti animacijoje filmuose. Vaizdo žaidimai taip pat naudoja daugybę kompiuterių animatorių. Apšvietimo ar tekstūros menininkai sukuria vaizdo aspektus, reikalingus vaizdo įrašams kurti iš žemės. Kompiuterinė animacija yra sudėtinga užduotis, reikalaujanti didelių darbuotojų komandų ir daug specialių darbo vietų.

  Dideliuose universitetuose dažniausiai siūlomos kompiuterinės animacijos programos, o meno mokyklose yra ypač stiprių programų, įskaitant internetines galimybes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.