Keystone logo

47 Bakalauro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Muzikos studijos Kompozicija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Vaizduojamasis menas
  • Muzikos studijos
  • Kompozicija
Studijų sritys
  • Vaizduojamasis menas (47)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Muzikos studijos Kompozicija

Kompozicijos bakalauro yra programa, kuri skiria didelį dėmesį d ÷ l muzikos pamatų ir perteikti praeities, dabarties ir ateities perspektyvas sudėties savo studentams. Baigus šią laipsnį, absolventai turės įgūdžių, reikalingų tęsti savo muzikinę karjerą ir gali siekti darbo laukus įvairiais takais.

Kas yra kompozicijos bakalauro? Programos dėmesio muzikinių studijų didinti studentų 'žinias ir sutelkti dėmesį į kompozicinių technikų ir idėjų. Kursai yra prieinami teorinių ir praktinių dalykų, įskaitant ausies mokymo, muzikos istorijos, orkestruotės, harmonijos ir muzikinių formų. Vienas populiariausių Žinoma, sudėtis technologija suteikia įranga, koncepcijas ir metodus, susijusius su elektroninių studijų tyrimą. Taip pat yra klasės, kurios mokosi groti pianinu, ir kitas priemones, pasirenkamuosius dalykus ir muzikos estetika.

Yra daug naudos, susijusios su užpildant šią studijų programą.Studentai įgis žinių ir įgūdžių, kurie gali padėti jiems tiek asmeniškai ir profesionaliai. Jie bus teikiama su galimybėmis plėtoti savo gebėjimus ir metodus muzikinio vertinimo, taip pat pagerinti ant jų pasitikėjimas, saviraiškos ir veiklos pajėgumus.

Kurso mokesčiai ir registravimo išlaidos svyruoja priklausomai nuo pasirinktoje gydymo įstaigoje ir šalies, kurioje studentas nori studijuoti. Tie, kurie domisi, turėtų kreiptis į konkrečią instituciją sužinoti daugiau.

Kai bakalauro 's laipsnis yra uždirbtas sudėtį, absolventai rasite karjeros galimybes keliose srityse ir disciplinose. Daugelis absolventų sėkmingai rasti darbą muzikinio ugdymo. Tačiau yra keletas kitų darbo galimybių, tarp jų atliekantis juostų ar kitų muzikinių organizacijų, dirbančių garso įrašymo ir net galimybės radiją ir televiziją.Šis laipsnis gali suteikti jums įgūdžių mokyti, valdyti muzikos organizacijas, pramogoms, komponuoti, ar atlikti profesionaliai.

Studentams su įtempto grafiko, Prisijungę klasės nėra. Daugelis universitetų ir institucijų pasiūlyti klasių nuotolinio mokymosi modulį. Taip pat yra galimybė imtis kursus dieniniame ar visu etatu. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.