Keystone logo

37 Bakalauro studijos Programos į Komunikacijos vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
 • Komunikacija
 • Komunikacijos vadybos studijos
Studijų sritys
 • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (37)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Komunikacijos vadybos studijos

  Pelningiausi komunikacijos vadybos bakalauro yra puiki galimybė tiems, kurie nori studijuoti įvairių požiūrių aplinkinių sužadėtuvių, augimui, klausymo ir tobulinimo ramsčius. Studentai, gaunantys laipsnį komunikacijos valdymas gali tapti klestinčia ir gerbiamas savo asortimentą pritaikomais įgūdžiais. Kai mokiniai baigė, jie gali rasti darbo vietas socialinio darbo, verslo ir sveikatos administravimo srityse.

  &nbsp

  Kas yra Komunikacijos vadybos bakalauras? Šis laipsnis yra tęstinis mokymas, kad bus aprūpinti studentus su žinių pagrindai, pavyzdžiui, bendravimo įgūdžių, patirties, jungiantis su pramonės ir lyderio vaidmens. Studentai taip pat sužinoti pagrindinius blokai paramos moksliniams tyrimams ir rinkos komunikacijos, tokių kaip gebėjimas kurti rinkodaros strategiją ir prižiūrėti interneto planavimo ir plėtros projektus.Asmenys gali dirbti link karjeros, kad padidinti redakcinius komandų ir vadovauti techniniais klausimais trikčių diagnostiką.

  &nbsp

  Yra daug priežasčių pasirinkti siekti komunikacijos vadybos bakalauro. Programa moko įgūdžių, pavyzdžiui, valdymo teorijos ir praktikos, tarpininkavimo ir derybų bei verslo komunikacijos skaičių. Kursinių apima akademines raštingumas, vietinių kultūrą ir istoriją, valdymo apskaita, ir mokslinių tyrimų metodus ir būdus. Be to, bakalauro laipsnį šioje srityje leidžia asmenims plėtoti intelektinius gebėjimus, reikalingus sėkmingam pasaulio bendruomenės valdymą.

  &nbsp

  Kaina skiriasi priklausomai nuo mokyklos, o programa ilgis svyruoja nuo vienos iki trijų metų. Labai svarbu, kad jūs pakankamai ištirti programą, siekiant užtikrinti, kad ji atitinka savo tikslus.

  &nbsp

  Absolventai yra didelė paklausa pozicijų, pavyzdžiui, redagavimo, rašymo, vadovavimo ir mokamų stažuočių skaičiaus. Jos taip pat gali rasti darbą kuriant informacinę architektūrą, turinio strategiją ir wireframes. Studentai plėtos įgūdžių, reikalingų spręsti klausimus, susijusius su interneto bendruomenės ir socialinės žiniasklaidos, tinklų ir valdant išorės agentūromis.

  &nbsp

  Daugelis tarptautinių variantai iš universitetų įvairovė. Dabar naršo kursai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie gyvena atokiose vietovėse visame pasaulyje mažai prieigą prie įrenginio. Internetinės galimybės taip pat patenkinti asmenų, kuriems reikalinga lankstų darbo grafiką. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.