Keystone logo

3 Bakalauro studijos Programos į Konsultavimo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Verslas
 • Konsultavimo studijos
Studijų sritys
 • Verslas (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Konsultavimo studijos

  Bakalauro laipsnis yra pirmos rūšies povidurinio švietimo, kad daugelis studentų gauna. Tai gali būti arba darbštus ar profesinio ir dažnai atveria duris daugelis studentų gauti savo pirmuosius gerai apmokamas darbo vietas. Bakalauro taip pat yra pirmasis žingsnis link bet aukštojo mokslo studentas gali norite.

  Kas yra Consultancy bakalauras? Šis laipsnis suteikia studentams konsultavimo, vadybos ir verslo klases. Koncepcijas, pavyzdžiui, ekonomikos ir verslo vadybos esate pabrėžė, kad studentai galės padėti įmonėms veikti efektyviau baigus. Studentai taip pat imtis klases apskaitos ir rinkodaros. Yra tarptautinio tyrimo, šios programos variantas. Kai kurios mokyklos yra užsienyje arba pasiūlyti mainų semestrų, kad studentai gali sužinoti apie pasaulio verslo. Per savo paskutinius semestrus studijų, studentai gali pasirinkti specializuotis tokiose srityse, kaip žmogiškųjų išteklių ar finansų.

  Baigusiems konsultavimo programos paprastai turi gerus valdymo įgūdžius, ypač laiko valdymas. Jie taip pat turi gerus bendravimo ir apskaitos įgūdžių. Kai absolventai gali patinka tarptautinio darbo galimybes.

  Vidutinis konsultavimas programa trunka apie trejus metus užbaigti ir skiriasi kaina, atsižvelgiant į vietos ir mokyklos. Studentai gali rasti internete klases, kurios paprastai yra pigiau. Prieš įsipareigojant programą, studentai turi ją įvertinti įsitikinkite, kad jis tinka tiek savo karjeros ir asmeninių tikslų.

  Gavęs bakalauro Consultancy, studentai gali rasti darbą daugelyje sektorių verslo pasaulyje. Jie gali dirbti kaip finansų, verslo arba žmogiškųjų išteklių konsultantai arba kaip konsultantai viešųjų ryšių įmonė. Be to, jie gali būti finansų analitikai ar įdarbinimo pareigūnai arba rasti darbą kaip rinkodaros ar reklamos vadybininkų. Kai kurie studentai gali pasirinkti atidaryti savo konsultacijų agentūrų ir dirbti su verslo specializuotose srityse.

  Pelningiausi bakalauro laipsnį galima pradėti studentus sėkmingai keliu. Norėdami rasti Jums mokyklą, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.