Keystone logo

180 Bakalauro studijos Programos į Kriminalinio teisingumo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Teisės studijos
  • Kriminalinio teisingumo studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (180)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Kriminalinio teisingumo studijos

Pelningiausi baudžiamojo teisingumo bakalauro yra puiki galimybė studentams įgyti tvirtą pagrindą baudžiamojo teisingumo sistema. Asmenys mokytis įgūdžius, kad jie galėtų žengti kitą žingsnį savo karjerą.

Kas yra baudžiamojo teisingumo bakalauras? Baudžiamojo teisingumo laipsnį sujungia tradicinę tyrimą kriminologijos ir nusikalstamą elgesį su moderniais ir praktinių įgūdžių, kaip antai ekspertizės, nusikaltimų žemėlapių ir pranešti raštu. Jis suteikiančias studentus su esminių žinių sėkmės, pavyzdžiui, suprasti saugumą, elektroninius nusikaltimus, valdymo, institucinių sveikatos priežiūros ir žmogaus paslaugas. Tyrimai dėmesio įgūdžių tapti veiksminga vadovas sutelkiant dėmesį į dabartines tendencijas, kurios turi įtakos baudžiamosios teisenos srityje. Programos dalyviai, taip pat sužinoti apie nepilnamečių justicijos sistemos, etika, viešosios tvarkos, teisės, finansų, įvairovės ir politikos administravimą.

Yra gausu priežasčių, kodėl žmonės pasirenka uždirbti baudžiamojo teisingumo bakalauro.Pavyzdžiui, programa moko įgūdžių, skirtų suteikti naudingos modernias dieną įvairius metodus. Studentai gali numatyti tyrinėti kaltinimo procesą, statistinė analizė, mokslinių tyrimų metodus ir pasienio saugumas.

Programa sąnaudos skiriasi priklausomai nuo institucijos ir laipsnis paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų užbaigti. Asmenys turi kruopščiai ištirti mokyklas įsitikinti, kad programa atitinka savo tikslus.

Daugybė karjeros keliai egzistuoja absolventams šią programą. Jie gali atsidurti paklausos vis labiau konkurencinga karjerą tėvynės saugumo, visuomenės apsaugos, patikslinimus ir teisėsaugos. Kitos galimybės apima darbo vietų reagavimo į ekstremalias situacijas, bylų, konsultavimo, administravimo, probacijos ir lygtinio paleidimo. Studentai plėtoti supratimą sprendžiant šiuolaikines baudžiamosios justicijos klausimus, pavyzdžiui, senėjimo kalinio gyventojų ir dramatišką augimą kalinių skaičius, sutelkiant dėmesį į tam skirtą sistemą etika.

Daugelis tarptautinių galimybių programos egzistuoja iš įvairiausių universitetų. Dabar klases idealus variantas tiems asmenims, kurie gyvena atokiose vietovėse visame pasaulyje. Web-based alternatyvos prisitaikyti prie mokinių, kuriems reikalingas lankstus grafikas. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.