Keystone logo

75 Bakalauro studijos Programos į Kriminalistikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Teisės studijos
  • Baudžiamosios teisės procesų studijos
  • Kriminalistikos studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (75)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Kriminalistikos studijos

Kriminalistika suteikia mokslinių įrodymų dėl naudojimo iš teismų. Bakalauro laipsnis teismo ekspertizės yra tarpdisciplininiai derinys baudžiamojo teisingumo ir mokslo, ir parengti studentą darbui arba į lauką arba laboratorijoje.

&nbsp

Vienas iš pirmųjų klausimų, studentai dažnai turi kai tyrinėti šį laipsnį yra "Būtent tai, kas ir teismo ekspertizės bakalauras?" Tai bakalauro studijų programa paprastai trunka apie ketverius metus užbaigti. Joks kitas mokymo ar švietimo, be vidurinės mokyklos diplomą paprastai reikia, nors studentas turės naudos iš stiprių gebėjimų Vidurinis lygio mokslus. Be bendrojo lavinimo reikalavimus, studentai turėtų tikėtis didelę kursinių biologijos ir chemijos, su papildomais pranešimus baudžiamojo tyrimo, teismo biologija, ekspertizės žmogaus patologijos ir DNR analizė, fizinių ir atsekti įrodymų, baudžiamosios teisenos, latentinių atspaudų, toksikologija ir serologinių tyrimų.

&nbsp

Studentai dažnai siekti karjeros Teismo bakalauro padaryti savo bendruomenes skirtumą, padeda spręsti nusikaltimus ir patraukti atsakingus asmenis baudžiamojon atsakomybėn. Įgūdžiai rinkiniai mokoma apima mokslinius tyrimus, duomenų analizės ir kritinio mąstymo, kuris gali būti naudojamas įvairių programų tiek ir už darbą.

&nbsp

Suma, kurią reikia tikėtis mokėti už uždirbti bakalauro ir teismo ekspertizės turi keletą kintamųjų. Turėtumėte kreiptis į bet kurį mokykloje jus domina lankyti už miesto suskirstymą visą studijų kainą ir įmokų iki įtraukimo į tyrimą.

&nbsp

Baigusiems A kriminalistinių tyrimų programos bakalauras yra paruošti iš pradinio lygio pozicijas šioje srityje įvairovė. Pavyzdžiai karjeros gali būti pozicijas tiek viešojo arba privataus teismo medicinos ir tradicinių laboratorijose. Kiti pasirenka vykdyti pozicijas Crime Scene tyrimo, ekspertizės ir DNR analizę.Bakalauro laipsnis rengia studentus sklandžiai pereiti į studijų Kriminalistika programa, kuri gali sukelti didesnes karjeros galimybes.

&nbsp

Yra tarptautinių ir internetiniai Galimybes į kriminalistinių tyrimų programos bakalauras. Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.