Keystone logo

55 Bakalauro studijos Programos į Kulinarijos menas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Maisto ir gėrimų studijos
 • Kulinarijos menas
Studijų sritys
 • Maisto ir gėrimų studijos (55)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Kulinarijos menas

  Bakalauro laipsnis yra trys ar keturi metų akademinis žymėjimas, kuri rengia studentus darbo tam tikroje pramonės ar studijų srities. Dauguma bakalauro studijų programos apima apie 40 kolegijų kursai ir reikalauja 120 semestro kreditų užbaigti.

  Tiesiog tai, kas iš kulinarinio meno bakalauras? Ši programa paprastai trunka apie ketverius metus, kad visiškai, ir apima išsamų pagrindinių ir pažangių įgūdžių, reikalingų tam, kaip kulinarijos pasaulyje karjerą. Be galandimo savo kulinarinius sugebėjimus, tai studijų kursas suteikia studentams tvirtą verslo pamatai. Temos kaip finansų, marketingo bei tvarių verslo praktikos dažnai tiriami ir įgyvendinami. Papildomos temos tyrimo dažnai apima tarptautinės virtuvės, mitybos ir sanitarijos.

  Studentai, sėkmingai uždirba kulinarijos menų bakalauro paprastai sugeba vadovauti didesnius atlyginimus nei jų ne laipsnių holdingo kolegomis.Jie taip pat galėtų siekti daugiau aukštą kvalifikaciją per kulinarijos srityje, jei pageidaujama.

  Nėra nurodyta kaina, siekiant gauti į kulinarinio meno bakalauro. Veikiau mėjų programų išlaidas skiriasi priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip programos trukmę, mokyklos prestižą ir geografinį regioną ar šalį, per kurį siūloma programa.

  Bakalauras mėjų laipsnio turėtojų yra pasirengę dirbti per įvairių pozicijų kulinarijos ir maitinimo paslaugų sektoriuose. Kai absolventai eiti dirbti virėjais, virėjai, sous virėjai, konditerijos virėjai ir virtuvės instruktoriai. Kiti gali susirasti darbą, kaip maisto rašytojų, didmeninės maisto, produktų kūrėjai, restoranų savininkų ar someljė, be kitų pozicijų.

  Jei į kulinarinio meno bakalauras skamba kaip kažkas, ką norėtumėte įgyvendinti, panaudoti Masterstudies didele ir globalinis susijusias programas ir naudotis švino formą padėti rasti vienas gerai tinka jūsų poreikius ir konkrečius norus. Yra daug mėjų programos, kurias siūlo pasaulio mastu, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su įvežimo įstaiga apie savo pasirinkimą mokykloje užpildydamas švino pavidalu.