Keystone logo

127 Bakalauro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Kunigystės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Humanitariniai mokslai
  • Teologija
  • Kunigystės studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (127)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Humanitariniai mokslai Teologija Kunigystės studijos

Bakalauro yra povidurinio laipsnis, kuris dažnai veda prie vienos anketa pasirinktą srityje karjerą. Dauguma programų derinti bendrojo lavinimo klases su pritaikyta prie konkrečios dur.

Kas yra ministerijos bakalauras? Ši programa yra skirta tiems, kurie domisi mokymo ir kalbame apie Jėzaus Kristaus darbą. Kiekvienas programa skirsis, tačiau studentai taps labai nusimano apie Bibliją ir įgyti tvirtą supratimą apie teologiją. Su ministerijos dėmesio, dauguma tyrimų paprastai sukasi aplink švietimo ministerijos, evangelizavimo ir informavimo bei bažnyčios administracija.

Vienas iš uždirba ministerijoje laipsnį naudą, kad ji gali sukelti vykdant darbą su karjeros įvairovė. Studentai plėtoti paslaugų meilę ir susitiks ir obligacijos su kitais tikinčiaisiais bažnyčioje bendruomenei.

Susijusios su uždirba bakalauro ministerijos išlaidos skirsis iš vienos vietos į kitą.Yra institucijos visame pasaulyje, kurios siūlo šią programą, todėl vieta ir reputacija mokykloje yra dideli veiksniai, kaip yra programos trukmė. Mokiniai yra skatinami užmegzti ryšį su mokyklomis išsiaiškinti, kokie konkretūs mokslą ir mokesčiai bus tikimasi.

Laipsnį ministerijos gali sukelti įvairių karjeros skaičiaus lyderio vaidmens. Absolventai gali tapti pastoriumi, evangelistas, kapelionas, bažnyčia administratorius arba teologija mokytojas. Tie, kurie nori keliauti po pasaulį ir susitikti asmenis iš kitų šalių ir kultūrų gali norėti tapti misionieriumi. Tie, kurie nori dirbti daugiau užkulisiuose rasite karjerą mokslinių tyrimų srityje. Darbdaviai gali būti bažnyčias, nevyriausybinėms organizacijoms, misionierius ir universitetuose.

Jei darbo ministerija yra jūsų planas, pradėti ieškoti mokyklose dabar. Naudojant mūsų duomenų bazėje, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.