Keystone logo

4 Bakalauro studijos Programos į Kurortų vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Turizmas ir svetingumas
 • Turizmas
 • Kurortų vadyba
Studijų sritys
 • Turizmas ir svetingumas (4)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Kurortų vadyba

  Bakalauro laipsnis yra akademinis pasiekimas, rodantis, kad gavėjas sėkmingai baigė bakalauro studijų programą. Paprastai tai užtruks apie ketverius metus, o studijų kursas apima ir bendras klases ir klases pasirinktoje specializacijoje.

  Kas yra kurorto vadybos bakalauras? "Resort Management" bakalauras - tai programa, orientuota į svetingumo industrijos, renginių valdymo ir rinkodaros principus. Visos šios žinios yra būtinos norint įsitvirtinti viešbučių ir kurorto specialistams, taip pat gali būti suteikiami tokie kursai kaip žmogiškųjų išteklių valdymas, viešbučių ir resorų marketingas, kelionių ir turizmo principai.

  Kai kurios programos taip pat siūlo stažuotes, kad mokiniai galėtų praktikuotis svetingumo aplinkoje.

  Šio laipsnio siekimas gali suteikti studentams naudos tiek svetingumo kontekste, tiek ir iš jo. Galite tikėtis, kad jūsų organizaciniai ir konflikto sprendimo įgūdžiai tobulės, ir jūs taip pat tikriausiai padidinsite sugebėjimą bendrauti su svečiais ir valdyti personalą.

  Kiek kainuoja užsidirbti bakalauro kurorto vadyboje? Tai priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant gaunamą finansinę paramą, mokestį pagal programą ir mokyklos vietą. Susisiekimas su priėmimo biuru yra geriausias būdas gauti patikimą informaciją.
  Labiausiai akivaizdus darbas absolventams siekti yra kurorto vadovas. Su tokiu laipsniu, kuris specialiai pritaikytas šiai profesijai, jums bus gerai pritaikyta pozicijai. Tačiau vargu ar tai yra vienintelė absolventų darbo galimybė; bet kokia karjera svetingumo industrijoje būtų tinkama absolventams, ieškantiems darbo. Keletas kitų pozicijų, kurias galbūt turėsite apsvarstyti, yra viešbučio personalo vadybininkas, turizmo ir rinkodaros direktorius bei svetingumo konsultantas. Galite pasirinkti dirbti viešbutyje ar kurorte, tačiau taip pat galite rasti savarankišką darbo konsultaciją.

  Šios galimybės yra prieinamos tik tada, kai atliksite šuolį ir surasite tinkamą mokyklą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.