Keystone logo

20 Bakalauro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Laisvalaikio studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Turizmas ir svetingumas
  • Turizmas
  • Laisvalaikio studijos
Studijų sritys
  • Turizmas ir svetingumas (20)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Turizmas ir svetingumas Turizmas Laisvalaikio studijos

Bakalauro laipsnis yra bakalauro akademinis laipsnis. Koledžai ir universitetai juos skiria už studijų, kurios trukmė gali būti nuo trejų iki septynerių metų, baigimo. Šio laipsnio baigimas reikalingas prieš uždirbant magistro arba doktorantūros laipsnį.

Kas yra laisvalaikio studijų bakalauro laipsnis? Šio tipo programa siūlo platų studijų spektrą, apimantį tiek teorines, tiek praktines žinias. Be įgūdžių, susijusių su laisvalaikiu ir turizmu, pavyzdžiui, planuojant atostogas, kurti patrauklias paskirties paslaugas ir produktus bei organizuojant laisvalaikio renginius, taip pat gali būti įtraukiami bendresni rinkodaros, reklamos, ekonomikos, vadybos ir psichologijos tyrimai. Galimų koncentracijos sričių pavyzdžiai: svetingumas ir maitinimas, tvarus turizmo valdymas, SPA ir sveikatingumo vadybininkas.

Studentai, baigę laisvalaikio studijų bakalauro laipsnį, turėtų turėti išsamų išsilavinimą. Psichologijoje įgyti įgūdžiai gali padėti dirbti su žmonėmis visais gyvenimo aspektais. Be to, gebėjimas organizuoti sudėtingus renginius ir patrauklių paslaugų dizainą gali praturtinti paties studento gyvenimo kokybę.

Kaip minėta aukščiau, šio tipo studijų programa gali būti skirtinga. Todėl trumpesnė programa kainuoja mažiau nei ilgesnė programa.

Studentams, turintiems laisvalaikio studijų laipsnį, yra daugybė galimybių įsidarbinti. Pavyzdžiui, studijos, vykdomos per visą programą, gali tapti licencijuotu barmenu arba jaunimo stovyklos lyderiu. Kiti darbai gali būti slidinėjimo instruktoriai ar kelionių vadybininkai. Net sporto instruktorius ir reklamos agentas yra galimos laisvalaikio studijų laipsnio turėtojo darbo galimybės.

Universitetai ir universitetai visame pasaulyje siūlo bakalauro studijų programas. Daugelis institucijų net siūlo laipsnius, kurie yra visiškai internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.